Помсти. До чого сниться Помсти

Якщо вам присниться, що незнайома людина огидного виду мете ваш будинок, то вам слід побоюватися за життя когось із ваших домашніх. Іноді такий сон пророкує розставання з близьким і дорогим людиною.

Бачити у сні конкурента, суперника (суперницю), метущейся у вашому будинку, гаражі і т.п., означає, що вас чекає розчарування у вашому партнерові, дружині, коханця, сварка, скандал, розгляд, за якими послідує розставання з цією людиною.

Самому помсти у своєму домі — знак того, що вам слід навести порядок у будинку, у справах, у відносинах з кимось. Іноді такий сон передвіщає, що або ви самі, або хтось інший покине цей будинок.

Вимітати з дому — знак того, що ви скасуєте якісь відносини або покладіть чогось кінець. Змітати щось (невизначений) в купу — знак того, що ви ощадливі й ніщо у вашому будинку не пропадає марно.

Сміття вимітати з хати у сні передвіщає вам, що ви успішно покладіть кінець брудним домислам і пліткам про вас, а також обробитеся з наклепниками.

Сучасний cовмещенний сонник
Підмітати льох, підвал — знак того, що вас чекає невдача у справах; кімнату і квартиру — знак надії на поліпшення життя; вигрібати золу з каміна — до успіху, до щасливому випадку.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі