Пором. До чого сниться Пором

Якщо Вам присниться пліт (паром) — значить, Вам доведеться поміняти місце проживання заради участі в підприємстві, яке виявиться успішним.

Бачити себе переправлялися на поромі означає сумнівне подорож.

Якщо ж Ви досягнете місця, куди прямували — Вас, безумовно, чекає удача.

Якщо пліт, на якому Ви пливете, має пробоїну або інше ушкодження, то з Вами або з кимось із Ваших близьких може трапитися нещастя, або ж хвороба прийме поганий оборот.

Сонник Ванги
Перебиратися в сні на інший берег на поромі — ви звикли завжди покладатися на чиюсь допомогу і пораду, але найближчим часом ви будете позбавлені і того й іншого, тому вам доведеться нелегко.

Якщо ви уві сні досягли на поромі протилежного берега, то це означає, що ви зумієте впоратися з виниклими проблемами самотужки.

Сон, в якому ви ніяк не доберетеся до іншого берега, віщує зневіру і бездіяльність, через яких ви упустите хороший шанс поліпшити своє становище.

Сонник Цветкова
Побачити паром — це сновидіння говорить про те, що ваші стосунки з коханим будуть розвиватися не так швидко, як цього б вам хотілося.

Ви пливли на ньому — значить, будете плисти за течією і самі нічого не зробите, щоб наблизити заповітне подружжя. Пором перекинувся — ваші відносини турбуватимуться.

Езотеричний сонник
Якщо в сновидінні ви перебиралися через якийсь водойму на поромі, це означає, що при вирішенні якоїсь нагальної проблеми підете обхідним шляхом або станете користуватися застарілими, неефективними методами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі