Портрет. До чого сниться Портрет

Якщо уві сні ви розглядаєте портрет якоїсь прекрасної особи — розгадка цього сну така: насолоджуючись чимось прекрасним, слід пам’ятати, що подібні радості чреваті переживаннями і зрадою.

Сни, в яких ви бачите портрети — наносять утрату вашим повсякденних справ.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви милуєтеся портретом прекрасної особи — такий сон застерігає вас: за красою можуть ховатися зрада.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Портрет у сні — знак ідеалізованих, спрощених уявлень про якусь людину.

Якщо на портреті ви бачите знайомого — це означає, що в реальності ви маєте про нього не зовсім вірне уявлення.

Бачити у сні свій власний портрет — знак того, що вам не заважає краще розібратися в собі. Швидше за все, ви помиляєтеся в оцінці якихось своїх якостей та здібностей.

Сонник Хассе
Портрет нареченої або нареченого — растроилась заручення; адресувати — тривога; отримати в подарунок — чекає заступництво; подарувати — переляк і печаль; сімейний і друзів — хороші вести; знімати — невдячність; купити — побудувати свій будинок; повісити — популярність; малювати образ — мати зустрічі; знищити — очікує нещастя; бачити в дзеркалі — хвороба; обрамляти портрет — вигідне приміщення грошей.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви опинилися в портретному залі картинної галереї і бачите в рамах суцільно зображення ваших знайомих — це віщує для них довгі роки благополучного існування.

Якщо вам у сні подарували портрет пензля відомого живописця — будете щасливі у шлюбі, а якщо якусь халтурну роботу — до зради чоловіка і постійним загул.

Бачити у сні своє зображення на портреті — до хвороби і важким переживанням. Якщо бачите портрет свого нареченого — до невдалої весіллі.

Дарувати портрет ювіляру — тривожні передчуття не виправдаються.

Порізаний портрет — обіцяє заступництво впливових людей і захист від рекету.

Спалювати портрет — наяву випробуєте переляк.

Обірвався і впав з цвяха портрет — передвіщає нехороші вести від далеких друзів. Вішати його на місце — у відповідь за добру справу вам зроблять капость. Засклений портрет в невеликий рамці, що стоїть на столі — означає, що вас чекає скромний достаток, яким ви цілком задовольнитеся.

Вставляти портрет в рамку — означає вигідне приміщення капіталу, якщо такий у вас є. Жіночий портрет — піднесені почуття від спілкування з прекрасним, чоловічий — вас не зрозуміють і невірно витлумачать ваші наміри, груповий — будете запрошені на весілля або хрестини.

Якщо уві сні ви малюєте чийсь портрет — чекає зустріч, від якої залежить вся ваша подальша доля.

Сон, в якому ви позіруете художнику для власного портрета — віщує нещастя в будинку.

Жіночий сонник
Сни, в яких з’являються чиїсь портрети — віщують проблеми в повсякденних справах.

Якщо уві сні ви милуєтеся портретом прекрасної дами — наяву вам слід пам’ятати наступне: насолода чимось прекрасним може бути чревате неприємними наслідками і зрадою.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви розглядаєте портрет якоїсь прекрасної особи — розгадка цього сну така: насолоджуючись чимось прекрасним, слід пам’ятати, що подібні радості чреваті переживаннями і зрадою.

Сни, в яких ви бачите портрети — наносять утрату нашим повсякденних справ.

Портрет померлого бачити — знак, що вас чекає духовна допомога в матеріальній нужді.

Якщо уві сні ви бачите свій портрет — вам слід подбати про своє здоров’я.

Портрет отримувати в подарунок або дарувати — означає, що, можливо, вам доведеться пережити зраду або скандальний розрив з коханою людиною.

Якщо уві сні ви побачили портрет друга або знайомого — значить, йому належить довге життя.

Езотеричний сонник
Портрет малювати — вас наздоженуть спогади.

Бачити свій портрет — хтось любить вас до сих пір і нудьгує по вашому обличчю.

Бачити чийсь портрет якщо це знайомий — у вас з ним якісь невирішені проблеми; якщо незнайома — належить знаменна зустріч, яка багато що змінить у вашому житті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі