Посмішка. До чого сниться Посмішка

Посмішка в сновидінні — символізує сексуальний досвід і розкутість у відносинах.

Східний жіночий сонник
Усмішка — сприятливий знак.

Посмішка дитини — обіцяє безтурботне щастя.

Якщо приснилося, що ти не можеш стримати посмішку в той час, коли від тебе вимагається гранична серйозність — значить, у тебе починається період невизначеності, невпорядкованості і занепокоєння.

Сонник Білого мага
Усмішка — здатна прикрасити будь-якої людини наяву, ну а уві сні вона робить його просто чарівним. Але що може означати посмішка уві сні? Поганий це або, навпаки, хороший знак?

Якщо ви самі посміхаєтеся — ваше задоволення життям досягло апогею. Нічого поганого в цьому, звичайно, немає, але якщо ви розслабитеся і перестанете реально оцінювати ситуацію, перебуваючи в ейфорії від колишніх успіхів, то можете втратити все. Будьте пильні.

Якщо вам у сні хтось посміхається — це можна розцінювати як попередження, ця людина не до кінця щирий, і довіряти йому не варто.

Якщо ви не звернете уваги на цей знак і не зміните свої взаємини з цією людиною — великих неприємностей вам не уникнути.

Якщо вам посміхається хтось із близьких — це означає наступне: ви настільки занурені у справи, що не приділяєте належної уваги найближчим людям, а їх це ображає. Постарайтеся хоч трохи часу присвятити родині, щоб дорогі вам люди не відчували себе обділеними.

Зовсім не обов’язково спілкуватися з ними з ранку до ночі — просто не забувайте надавати їм хоча б невеликі знаки уваги, тим самим ви дасте їм зрозуміти, що любите їх, цінуєте і завжди думаєте про них.

Еротичний сонник Данилової
Чоловік, що бачить уві сні усміхнену людину — в реальності буде зацікавлений чарівною дівчиною, яка дозволить йому себе спокусити. В її очах ви зумієте постати в найбільш вигідному світлі, що зародить в її серці серйозні почуття. Втім, ваша зв’язок буде нетривалою, і до речі, з вашої вини.

Якщо усміхнений чоловік приснився молодій дівчині — це означає, що в найближчому майбутньому у неї з’явиться гідний шанувальник, зв’язок з яким відкриє прекрасні перспективи щасливого заміжжя.

Якщо подібний сон побачила заміжня жінка — чекайте фатальної зустрічі, яка підірве вашу спокійне, розмірене життя.

Езотеричний сонник
Усмішка — на обличчі незнайомого вас чекає небезпека, що виходить від людей: водіїв транспорту, робітників на будівництві і т. Д.

Посмішка знайомого — ви перед цією людиною в чомусь завинили. Він може затаїти образу і коли-небудь помститися вам. Краще прийміть заходи заздалегідь. Ви самі посміхаєтеся уві сні не обіцяє добра наяву.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі