Постіль. До чого сниться Постіль

Постіль чиста і біла — означає мирне припинення тривог і турбот.

Для жінки бачити в сні, що вона застеляє постіль — передвісник появи нового серцевого дружка і приємні заняття.

Бачити в сні себе в ліжку в незнайомій кімнаті — означає, що вас несподівано відвідають друзі.

Якщо хворий бачить себе в ліжку — потрібно чекати нових ускладнень його захворювання.

Бачити у сні, що ви спите в ліжку на відкритому повітрі — передвіщає вам чудові заняття і відкриваються можливості поліпшити своє становище.

Бачити одного лежачим в ліжку і дуже блідим — означає, що дивні обставини вплинуть на ваших друзів, приносячи незадоволеність.

Для матері побачити уві сні, що її дитина описався в ліжку — передвіщає незвичайне занепокоєння, турботу про хворих, які не скоро поправляться.

Той, хто бачить у сні, що він описав в ліжку — повинен чекати хвороби або трагічної події, яка зламає звичний хід життя.

Сонник закоханих
Якщо дівчині або жінці сниться, що вона застеляє постіль — це віщує поява нового шанувальника, з яким вона приємно проведе час.

Якщо вам сниться, що ваш улюблений лежить на ліжку і обличчя в нього незвично бліде — це означає, що у ваших стосунках буде недомовленість. Можливо, вас не задовольняє стан справ.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні розібрану постіль із чистим білим білизною — передвіщає вам відпочинок і розслаблення. Іноді такі сни говорять про те, що якесь легке нездужання дозволить вам влаштувати собі зайві вихідні.

Кольорова білизна на ліжку — знак чуттєвих задоволень.

Зім’ята ліжко у вашому сновидінні — означає, що ви занадто розслабилися в якомусь питанні, через що ваше життя може прийти в безлад.

Брудна постіль — попереджає про те, що якийсь конфлікт позбавить вас спокою.

Обмочитися в ліжку — знак безсилля. Такі сни говорять про те, що якісь труднощі можуть надовго позбавити вас сил.

Хворому сон про ліжку — передвіщає, що його хвороба затягнеться.

Сонник Хассе
Бачити кого-небудь у своєму ліжку з собою — незгода в шлюбі; зі шторами постіль — брак; виставлену на сонці — благополуччя в домі; бачити порожню — смерть; лежати в ліжку — збільшує; брудну — хвороба в сім’ї; Величні — щастя в шлюбі; добре застелену — впевненість і спокій; розбиту — втратити гроші, віддані в кредит; вставати з ліжка — для хворого отримати здоров’я.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви виявляєте у своєму ліжку стороннього чоловіка — знак розбратів між подружжям. Якщо ви самі затягли в ліжко коханця — такий сон говорить про те, що свято у вашому будинку обернеться сумом.

Якщо уві сні ви встаєте з ліжка, збираючись на роботу — це передвіщає хворобу для здорових і одужання для хворих. Якщо ніжитеся в ліжку мало не до полудня — це передвістя чиєїсь смерті.

Якщо уві сні ви паралізовані і не можете встати з ліжка — це до нещастя в результаті аварії. Впасти з ліжка — переживете смертельний страх.

Розкиданий постіль — віщує відвідування вашої квартири злодіями-домушниками. Описана, мокра хоч викрути постіль — означає, що вам доведеться позалицятися за старим, немічним людиною. Чиста постіль зі свеженакрахмаленним білизною — говорить про те, що проти вас щось замишляється з боку чоловічої половини вашого трудового колективу.

Застеляти ліжко покривалом — допустите ряд помилок під впливом тих, хто цього вкрай зацікавлений. Розбирати ліжко, готуючись відійти до сну — належить брати участь в обговоренні якогось питання, при якому так і не буде досягнуто консенсусу.

Лягати в ліжко — поганий знак, що передвіщає великі неприємності в будинку або нещастя з кимось із близьких. Лежати в ліжку голяка — на радість.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі