Посуд. До чого сниться Посуд

Бачити чистий посуд у сні — означає настання періоду справжнього благополуччя: нарешті прийде час, коли ви зумієте оцінити прихильність до вас долі.

Брудний посуд — передвісник невтішного майбутнього.

Якщо уві сні ви берете в руки тарілку — то наяву удача відвідає вас неодмінно; якщо ж тарілки падають і розбиваються — той час вдалих подій буде коротким.

Якщо вам сниться, що ви милуєтеся своїми полками з блискучою посудом — сон передвіщає вам достаток у домі і добре налагоджений побут.

Якщо молода жінка входить в красивий посудний магазин і милується товаром — її чекає щасливе заміжжя з порядною людиною.

Неприбраний посудний магазин з порожніми полицями — обіцяє плутанину в справах і занепад духу.

Сонник закоханих
Сон, в якому дівчині сниться, що вона входить в посудний магазин і милується товаром — передвіщає їй щасливий шлюб з хорошою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Посуд — символізує життєві справи і турботи. Чим краще вона виглядає у вашому сні, тим краще стан ваших повсякденних справ.

Брудний посуд — означає невирішені проблеми у вашому будинку, які можуть призвести до погіршення відносин.

Різні предмети кухонного начиння — символізують різні справи і проблеми. Так, каструлі — означають ваші задуми і плани на майбутнє, а чашки — домашнє благополуччя і затишок!

Сонник Хассе
Посуд порожня — недоліки, горе; бачити — домашній спор; металеву — хороші умови, або багате подружжя; розбиту — втратити друга; нічну посуд — щастя в домі.

Сонник від А до Я
Є у сні зі звичайної посуду — передвіщає розбіжності в сім’ї, з дерев’яної — доведеться перейти на режим економії і стати вегетаріанкою, з срібної — поліпшите свої матеріальні умови, з сервізу — вам загрожує обман.

Скляний посуд — віщує щастя в будинку, порцеляновий — втрату одного, металева — хороші відносини з начальством, емальований — знайдете успіх у майже безнадійній справі.

Порожня посуд — доведеться терміново віддати борг, заповнена чимось — отримувати великі гроші.

Брудний посуд, горою навалені в мийці — означає, що не зможете знайти спільну мову з тими, хто зазвичай розумів вас з півслова. Мити посуд — означає, що вас вводять в оману, видаючи бажане за дійсне.

Чистий посуд — уособлює порядок в домі і гармонію в сімейних відносинах, розбита — знак нетривалого щастя.

Готувати в посуді їжу — чекайте візиту гостей, прати в ній — належить генеральне прибирання. Солити або маринувати в посуді — до смутку в радості і ностальгічним спогадам про минуле.

Купувати у сні посуд — до змін в кращу сторону. Користуватися різнокаліберної старим посудом, в Щербина, тріщинах, з відколотий ручками — знак бідності і животіння без постійної роботи і на пташиних правах. Дарувати посуд — хороші види на поліпшення достатку в родині, отримувати в подарунок — не відмовить у проханні виручити друзів.

Езотеричний сонник
Посуд бачити — до дрібних чвар зі знайомими та близькими. Зверніть увагу на стан своїх нервів.

Мити — якщо ви не заспокоїте свої нерви, то доведете себе та інших до хвороби і нерівного зриву.

Бити — все піде прахом, і сім’я, і ​​достаток, і робота, якщо ви не візьмете себе в руки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі