Поверх. До чого сниться Поверх

Приснилося, що вам ніяк не вдавалося опинитися на потрібному поверсі, куди ви намагалися потрапити на ліфті — це означає, що через чиїхось недобросовісних дій ви тепер змушені в своїх справах відновлювати колишній порядок. Це забирає у вас багато часу і змушує страждати.

Якщо уві сні хтось цікавиться, на якому ви поверсі живете, а ви не можете цього згадати, це говорить про те, що ви втомилися від дрібниць, які сильно ускладнюють ваше життя.

Приснилося, що ви, живучи на першому поверсі, з вікна спостерігаєте такий вигляд, як якщо б знаходилися на даху висотки — це сон до швидкого зльоту кар’єри, а також серйозної фінансової підтримки.

Якщо ви намагалися прочитати напис, де було вказано номер поверху, однак не зуміли зрозуміти, що там було написано, це говорить про те, що хтось постарається ввести вас в оману, і через це ви будете зволікати з прийняттям важливого рішення.

Сонник О.Смурова
Поверхи уві сні символізують підйом по соціальних сходах.

Якщо уві сні ви дивитеся на багатоповерховий будинок, то сон лише вказує на ваші амбіційні устремління. Але якщо в сні ви станете рахувати поверхи, то з часом ви зможете домогтися бажаної мети.

Долати уві сні один поверх за іншим, рухаючись нагору, означає успіх, який буде піднімати вас все вище і вище. Але якщо в сні ви, навпаки, спускаєтеся вниз або чуєте, що ви скоро переїдете на більш низький поверх, то вас чекає пониження в посаді, або ж невдачі в справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі