Повінь. До чого сниться Повінь

Якщо уві сні ви бачите місто або село, затоплювані темними вируючими водами — це означає катастрофу, яка потягне за собою, великі нещастя.

Побачити людей, що буря повінню — передвіщає важкі втрати і глибоку безнадійність, що роблять життя сумною і марною.

Побачити величезні простори, затоплювані чистою водою — обіцяє достаток і спокій, придбані після гаданої безнадійної боротьби з долею.

Якщо вам сниться, що бурхлива вода розлилася річки несе вас разом з уламками — це передвісник захворювання або призупинення важливого для вас справи.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, як людей забирає час повені — це означає, що вас чекають втрати і втрати. Можливо, ви відчуєте самотність і відчуженість.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Повінь у сні — означає сильні почуття, які можуть раптово нахлинути на вас. Бути може, якісь події призведуть до того, що ваші емоції вийдуть з-під контролю, завдавши вам шкоди. Після такого сну вам не слід давати волі почуттям. Постарайтеся в будь-якій ситуації зберігати спокійний розум.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні повінь — до різних несприятливих подій.

Якщо уві сні ви бачите, що вода підступає до ваших ніг — наяву вас чекають неприємності, пов’язані з нерухомістю.

Якщо ви бачите, що повінь заливає ваш будинок — значить в сімейному житті у вас великі проблеми, становище настільки серйозне, що вам потрібно думати насамперед про свій шлюб.

Якщо ж ви не замужем — вам потрібно переглянути відносини зі своїм шанувальником.

Якщо вам сниться, що при повені вода дуже мутна — це вказує на неприємності, пов’язані з інтимним життям.

Якщо ж вам сниться, що ви тонете під час повені — це попередження про те, що вам потрібно серйозно зайнятися своїм здоров’ям, так як вас чекає хвороба. А якщо вам сниться, що ви тонете в каламутній воді, то хвороба буде тривалою і важкою.

Якщо ви бачите в сні, що повінь підбирається до вашого будинку — наяву вас чекають труднощі і випробування.

Якщо ж ви бачите в сні, що повінь забирає людей — це віщує вам важкі втрати і безнадія.

Якщо вам сниться, що ж злива каламутна вода несе різне сміття — це знак того, що вас намагаються оббрехати.

Якщо ж вам сниться, що ви тонете під час повені — це вказує на те, що справи ваші засмучені і ви не бачите виходу із ситуації.

Якщо ви бачите, що тонете в каламутній воді — це попередження про важку виснажливої ​​хвороби.

Якщо ви бачите повінь у сні з четверга на п’ятницю — це говорить про те, що ви даремно втрачаєте час на безплідну боротьбу.

Якщо ж вам сниться повінь з п’ятниці на суботу — значить вам належить докласти багато зусиль, щоб подолати тиск з боку ділових партнерів.

Якщо ж ви бачите повінь з суботи на неділю — це є передвістям захворювання і про здоров’я слід подбати.

Сонник від А до Я
Бачити сон, в якому весняний паводок обернувся згубним повінню і вийшла з берегів річка затопила ваше місто — це віщує вигідне підприємство, яке принесе більший прибуток.

Опинитися оточеній з усіх боків водою, не маючи можливості покинути свій притулок, яке стає небезпечним — такий сон означає настання подій, які зруйнують всі ваші плани.

Якщо уві сні вода залила ваш будинок і швидко піднімається — значить, наяву вам належить завзята боротьба за своє благополуччя. Якщо бачите, що вода почала поступово спадати — піддастеся поганому впливу. Якщо вода забрала вас прямо з ліжком — це віщує щасливу знахідку або непередбачене щастя.

Плисти в холодній воді при повені — означає каяття і визнання своїх помилок. Бачити буря повінню людей — до важких втрат і безрадісним перспективі.

Бачити паводок, залівшій величезні простори прибережних угідь — передвіщає благополуччя і спокій, придбані після довгих поневірянь і митарств.

Бачити себе серед рятувальників під час сильної повені — передвістя серйозної хвороби, через яку не зможете завершити важливу справу. Якщо виявляєте потонулих під час повені людей і виловлювати їх трупи — вас чекає смуга невдач буквально у всьому.

Сонник XXI століття
Бути уві сні унесеним хвилями і звільнитися — випробувати каяття у минулому; унесеним з постіллю — до щасливу знахідку або непередбаченого щастя.

Спостерігати повінь здалеку — застереження про нав’язливому людині, повінь до вікон — на щастя, удачі.

Англійська сонник
Для мореплавців і джентльменів, що займаються морськими перевезеннями, бачити уві сні повінь — хороший знак, який обіцяє успішну торгівлю і благополучне плавання; але для всіх інших, що не відносяться до цих категорій — це поганий сон, що передвіщає хвороби, програний судовий процес, а також злісні дії ворогів, що сіють наклеп на кожному кроці.

Якщо у Вас є кохана людина — суперник може як скажений потік вирвати раптово з Ваших обіймів предмет Вашої обожнювання.

Еротичний сонник Данилової
Побачити в сні повінь — обіцяє зміну звичного сексуального образу життя, яка пов’язана з появою нового сексуального партнера. Є загроза зміни орієнтації, але тільки в тому випадку, якщо вас щось підштовхне до такого рішення, наприклад якщо на вас покладе око представник сексуальних меншин.

Сонник Цветкова
Повінь (вода чиста) — тимчасова відстрочка справ, тимчасова перешкода; каламутна і захлеснула — дивне положення в дивному місці; оточений водою — бути в розкоші.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі