Повія. До чого сниться Повія

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в суспільстві повії — значить ви викличете на себе справедливі глузування друзів своєю негідною поведінкою.

Якщо дівчині присниться повія — значить, вона буде водити за ніс свого коханого при всій чистоті і безпосередності її натури. Цей сон змусить заміжню жінку підозрювати свого чоловіка і принесе сварки в її сім’ю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жінці побачити уві сні нафарбовану «нічного метелика« — передвіщає сварку, небезпечну збитками. Сон підказує, що причиною сварки можуть виявитися ваші неправдиві і абсолютно необгрунтовані підозри. Побачивши подібний сон, постарайтеся не давати волі своєї фантазії, інакше вона точно доведе вас до конфлікту з чоловіком або коханим.

Чоловікові побачена у сні дівчина легкої поведінки — підказує, що він ризикує стати жертвою якогось обману, що загрожує певними втратами.

Чим більше макіяжу буде на її обличчі — тим більш грубим і примітивним обіцяє бути обман. Після такого сну вам слід з недовірою ставитися до будь спокусливим пропозицій, якими б вигідними вони не здавалися.

Сонник для всієї родини
Якщо ви знаходитесь в суспільстві повії — наяву можете накликати на себе неприязнь друзів і рідних своєю негідною поведінкою.

Сонник від А до Я
Мати уві сні справу з повією — означає, що вам доведеться тримати себе в рамках пристойності, будучи представленою батькам свого нареченого.

Якщо ваш обранець кидає вас заради якоїсь повії — такий сон передвіщає холодність у відносинах між вами в реальному житті.

Бачити в сні себе повією на панелі — будете висміяна друзями за свої непристойні манери, в ліжку з чоловіком — будете водити за ніс свого коханого або зневажати чоловіком.

Бачити повією свою матір або дочка — ваша душа буде метатися між двома улюбленими людьми, не знаючи, кому з них віддати своє серце.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви опинилися в суспільстві повії — своєю негідною поведінкою ви можете накликати на себе справедливі глузування друзів в реальності.

Якщо повія сниться дівчині — це означає, що вона буде водити за ніс свого коханого, незважаючи на всю чистоту і безпосередність власної натури. У заміжньої жінки такий сон — викличе відповідні підозри щодо свого чоловіка, що принесе в сім’ю недовіру та розбрат.

Сонник XXI століття
Для чоловіка бачити себе у сні з повією — до отримання грошей, здобутих нечесним шляхом; для жінки бачити її або з нею розмовляти — означає знайти взаєморозуміння з чоловіком.

Бачити у сні, як повія пристає до чоловіка, а він її проганяє — до збитків.

Жінці бачити себе у сні повією — до несподіваної прибутку.

Рейтинг статті:
(1 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі