Похорон. До чого сняться Похорон

Бути на похоронах родича в гарний сонячний день — знак доброго здоров’я ваших рідних; можлива і швидка щаслива доля. Але якщо при цьому йде дощ і погода похмура, то чекайте незабаром хвороби і поганих звісток, а також занепаду в справах.

Якщо ви присутні на похоронах незнайомої вам людини — то можливі несподівані ускладнення у відносинах з людьми.

Похорон вашої дитини — віщують здоров’я і світ у вашій родині, але проблеми серед друзів.

Почути в сні похоронний дзвін — означає несподівані сумні новини або хвороба відсутнього людини.

Дзвонити в дзвін самому — передвісник хвороби і невдач.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Брати участь у сні у похоронній процесії в похмурий або непогожий день — знак того, що якісь ваші плани приречені на невдачу. Можливо, плануючи свої справи, ви припустилися фатальної помилки або ж просто не помітили якогось серйозного підступу.

Якщо ж у сні ви бачите себе на похоронах при гарній погоді — такий сон передвіщає вам швидке позбавлення від якоїсь проблеми, яка обтяжувала вас.

Зустріти на своєму шляху похоронну процесію, яка перегороджує вам шлях — передвіщає несподівані перешкоди в справах. Швидше за все, якісь неприємні події вашого минулого, про які ви вже майже забули, нагадають про себе і втрутяться у ваші плани.

Сонник Хассе
Похорон — чужі, розкішні — досягнеш багатства; чужі, убогі — важка боротьба за життя; власні — довге життя, здоров’я; сімейне щастя.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви зустрічаєте на чиїхось похоронах безліч родичів, друзів і просто знайомих облич — наяву це обіцяє багатство через вигідне заміжжя.

Сон, в якому ви ховаєте родича — передвіщає дружбу і примирення з усіма, навіть з колишніми ворогами.

Бачити у сні похорони когось із членів сім’ї — до виграшу або довгоочікуваної знахідку давно загубленої речі, яка вам дуже дорога. Якщо ви присутні на власному похороні — це передрікає вам довге життя і сімейне щастя.

Опинитися в сні випадково на похоронах абсолютно незнайомого вам людини, але, як з’ясовується, дуже заслуженого — це знак печалі і великих втрат.

Пишні урочистий похорон з оркестром і прощальними залпами — до заплутаності в сердечних справах.

Скромні похорони з мінімумом присутніх — наяву потрапите в приємне товариство, де будете шановані не по заслугах, а по розуму і душевним якостям.

Похорон старої людини — знак тихою, мирного життя на самоті від суєти і всяких турбот. Якщо у вашому сні віддають землі зовсім молодої людини або дитини — це означає, що наяву піддастеся грубому натиску і змиріться з роллю вічного боржника.

Якщо похорон відбуваються в сонячний, ясний день — це віщує вам чудові заняття і перспективу поліпшити своє матеріальне становище.

Огидна погода на похоронах — говорить про те, що фатальні події на деякий час придушать вашу волю і віру в себе.

Іти в сні у похоронній процесії, несучи хрест — передвістя загиблих надій, нести труну — до нерозділеного кохання.

Опускати труну з покійником в могилу — скоро вилікується від хронічного захворювання, засипати її — до нових турботам.

Супроводжувати труну з тілом покійного в катафалку і бачити, як він вам підморгує — незабаром полюбите людини, якій ваша уява додасть такі риси, яких у нього зроду не було і бути не може в силу його прямо протилежної цим якостям сварливої ​​вдачі.

Сонник XXI століття
Бачити процесію поховання у сні — обіцяє наяву хороша подія, примирення, весілля, для чоловіків — довге і щасливе життя.

Ховати кого-небудь з близьких — означає успіх у справі, яке ви вважали безнадійним, внутрішні зміни в собі, зміни в справах.

Гірко плакати, сумувати на похоронах — означає недовге щастя. Скорботних бачити — хороший знак.

Співчуття приймати — до свята.

Хода похоронне бачити — до весілля.

Бачити себе похованим заживо — означає, що ви готові зробити величезну помилку, яку вороги швидко використовують, щоб нашкодити вам; бачити, що ви врятувалися, вилазячи з могили — означає, що ціною великих зусиль ви зможете благополучно вийти на правильний шлях.

Англійська сонник
Урочисто-сумні звуки похоронного дзвону у сні — пророкують Вам або Вашому родичу хвороба. Цей сон може означати важку втрату: відхід з життя батька, або родича, або друга. Сон несприятливий для закоханого, тому що він обіцяє розлад шлюбу. Цей сон не віщує нічого доброго ні торговцю, ні фермеру, ні моряку. Плани, які Ви зараз будуєте, швидше за все не здійсняться. Якщо ж Ви судіться з кимось, то можете програти справу, якщо тільки не відмовитеся від процесу.

Сонник Цветкова
Похорон — благополучний результат; до весілля; тебе ховають — довге життя; небіжчик живий — запрошення на весілля; похоронна процесія — довгі печалі (залежно від довжини процесії, у зв’язку з особистою).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі