Пояс. До чого сниться Пояс

Якщо уві сні на вас одяг з поясом — значить ви будете намагатися зберегти прихильність тієї особи, яка заграє з вами.

Якщо дівчина в сні купує собі пояс — значить, вона буде віддана своєму коханому, а також заслужить повагу своїм відкритим і м’яким поводженням.

Якщо уві сні ви відчуваєте, що пояс вам вузьке — це передвіщає, що ви потрапите під небажаний вплив.

Бачити на інших дорогі і красиві пояса — передвістя того, що ви занадто багато сил витратите на придбання стану, на шкоду вашим колишнім планам.

Якщо жінка в сні отримує в подарунок красивий пояс — наяву її чекає вдячність і повагу багатьох.

Сонник закоханих
Якщо чоловікові сниться, що на ньому одяг з поясом — це означає, що він спробує зберегти любов тієї дівчини, яка з ним фліртує.

Якщо дівчині сниться, що вона купує пояс — це віщує їй вірність коханому. Крім того, оточуючі будуть поважати її за гідну поведінку.

Сон, в якому пояс вам вузьке — віщує небажаний вплив, який матиме на вас ваш коханий.

Якщо дівчині сниться, що їй дарують пояс — це означає, що її чекає повагу коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пояс — символ вашої зібраності і концентрації. Зазвичай такі сни підказують, що для успіху в якійсь справі вам необхідно зібратися з силами.

Вільно висячий пояс — попереджає про те, що ви занадто безтурботні в справах.

Тугий або лопнув пояс — знак того, що вам необхідно відпочити і розслабитися, інакше зайва напруга загрожує вилитися в хронічну втому або нервовий зрив.

Сонник Хассе
Пояс носити — достаток; багато прикрашений — благополуччя; знайти — доб’єшся підлещування; втратити — зуміти знайти сбоственний шлях у житті; золотий — нетривке подружжя.

Сонник від А до Я
Одягати уві сні плаття з поясом — передвіщає задоволення поточними справами і любовними стосунками.

Витончений дорогою пояс — до прибутку і зростанню добробуту, потертий або рваний — до втрат і збитків.

Якщо уві сні ваш шкіряний пояс нанівець погризли собака — це знак наполегливої ​​праці і додаткових зусиль. Вузький поясок — передвіщає неміцні узи подружжя; широкий, але короткий пояс — означає, що наяву можете зганьбитися настільки, що не будете знати, куди подітися від сорому.

Втратити пояс, терміново знадобився вам, і не відшукати його, перерва все — ваше нерозумна поведінка призведе до втрат і розчарування. Якщо ви все-таки знайшли свій пояс — значить, знайдете свій шлях у житті.

Побачити себе в сні настільки розповнілий, що на вашій фігурі там, де колись була струнка талія, не сходиться жоден пояс — таке сновидіння говорить про те, що перед вами стануть підлещуватися і шукати розташування люди, які до цього дивилися на вас зверхньо.

Перетягувати поясом так, що навіть уві сні вам стає важко дихати — означає, що наяву вас спіткає горе.

Отримувати пояс в подарунок — означає, що чоловік, на якого заглядати, недостойний вашої уваги.

Купувати у сні пояс — передвіщає любовний зв’язок з людиною, відповідним вам за всіма статтями. Бачити пояс на інших — до втішним известиям, захоплюючим поїздкам і цікавим зустрічам.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви зав`язуєте пояс — значить, вам належить важка робота; якщо розв’язуєте — полегшення праці.

Якщо уві сні ви підв’язують пояс від сукні — вам належить зв’язок з чоловіком, шлюб.

Порвати пояс — до розлуки з коханою людиною; втратити його — знак того, сумніваючись, ви втратите хороші перспективи досягнення успіхів; знайти його — означає повернути собі впевненість або довіру людей; бачити пояс — до покупки.

Еротичний сонник Данилової
Пояс для панчіх, побачений у сні — означає різне для чоловіків і для жінок.

Побачений чоловіком — він являє собою символ натягнутості відносин з кимось, можливо, з членами своєї сім’ї, труднощі в спілкуванні, скутість, скутість.

Побачений жінкою — він має значення бажання змінити себе, стати іншою, можливо, змінити імідж.

Колір пояса і матерія, з якої він зроблений — також має значення.

Червоний мереживний пояс — означатиме агресивність, яку сновидец відчуває по відношенню до інших людей, неприязнь, з якою він про них відгукується.

Білий пояс з гладкого матеріалу — означає впевненість сновидіння в тому, що його справи будуть закінчені успішно, а також у тому, що проблеми, які виникли перед ним, вирішаться в самому незабаром.

Жовтий пояс з прозорої матерії — символізує проблеми з травним трактом, хвороба шлунка, неможливість переварити яку-небудь їжу або ж те, що сновидець з неприязню і нетерепімостью відноситься до когось зі своїх знайомих.

Зелений пояс з щільної матерії — знак родючості.

Якщо подібний сон присниться жінці — це передвістя народження у неї дитини, чоловікові ж подібний сон обіцяє багаторазове батьківство.

Синій пояс з шовку — символізує найголовніші мрії людини, її прагнення, про який він нікому не говорить, щось таємне.

Чорний пояс з мережив і шиття — означає заборонені прагнення, злочинні мрії, які плекає сновидец в глибині своєї душі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі