Пожежа. До чого сниться Пожежа

Бачити у сні велика пожежа, яка щасливо обходиться без людських жертв — означає зміни в майбутньому, на щастя і вигоді для вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні пожежа з їдким чорним димом або жертвами — це застереження про можливе катастрофі ваших планів.

Вогонь і дим — означають негативні почуття, які скупчилися в вашій душі. Сон підказує, що якщо ви не позбудетеся від них, то вони загрожують вирватися назовні, приводячи до сварок, важким конфліктів, помилок і, як наслідок, до катастрофи.

Місце, в якому ви бачите пожежа — несе в собі додаткову підказку: наприклад, вогонь у вашому власному домі попереджає про те, що відносини у вашій родині сильно напружені і готові вилитися у важкий конфлікт.

У той же час, якщо вам сниться, що пожежа охопила якась будівля, але ні диму, ні жертв, ні обвуглених головешок при цьому не спостерігається — такий сон є хорошим знаком. Даний образ передвіщає, що незабаром ви можете відчути потужний емоційний підйом, який дозволить вам добитися великого успіху в просуванні ваших справ.

Сонник Нострадамуса
Пожежа — символ пристрасті, плотських бажань, раптового захоплення ідеєю, бажання змін.

Гасити пожежу — означає, що хвилювання переростуть в організований рух, яке буде непросто зупинити, а запобігти просто неможливо.

Брати участь у підпалі — символ рішучих змін, які будуть спровоковані несправедливим ставленням, сон обіцяє проблеми і невлаштованість.

Рятувати з пожежі людини — символ трагічної розв’язки події, яка довго не давало спокою, тримало в напрузі і вимагало багато сил.

Бачити пожежа в кімнаті — символ зради, яка трапиться за згодою обох сторін, але згодом принесе проблеми, які обернуться найнесподіванішими пригодами і катаклізмами.

Бачити коней, метання в пожежі — означає, що в 2038 буде укладено найбільшу кількість шлюбів за весь вік і цей рік стане початком вирішення демографічної проблеми для багатьох країн.

Бачити попелище, що залишилося після пожежі — символ винаходи нового проекту житла, який забезпечить всіх бажаючих гідним місцем проживання.

Бачити пожежа, загорівся від блискавки — значить зустріти головної людини свого життя при незвичайних обставинах.

Сонник Хассе
Пожежа — отримати захист; бачити яскраве полум’я — велика радість; дим бачити — хороші звістки; бачити пожежа — радість; багато диму — велика радість.

Сонник від А до Я
Бачити у сні велика пожежа, що охопила висотна будівля — означає заступництво впливових осіб і успішний хід справ. Якщо в пожежі, осягнути ваш офіс, згоріла велика сума належали вам грошей — наяву можливі обман і заздрість з боку тих, кому ви довіряєте.

Пожежа, при якій згорів ваш будинок — передвіщає неспокійне і вкрай ризиковане підприємство, яке може обернутися для вас фінансовим крахом.

Гасити пожежу, заливаючи його водою з відер — наяву будете намагатися примирити посварених друзів, що не приведе до успіху.

Якщо вам сниться ревуча і яка поспішала до місця лиха пожежна машина — це віщує тривоги і хвилювання, пов’язані з надзвичайною подією на роботі, куди вас спішно викличуть в позаурочний час. Бачити величезне полум’я, яке збивають з брандспойта пожежники — до великої радості в сімейному колі.

Піднімається високо в небо і видний здалеку дим від пожежі — обіцяє вам наяву радісні звістки, за якими підуть нагороди і почесті.

Пожежа з трагічними наслідками і людськими жертвами — означає, що в реальності понесете значної шкоди і піддастеся покаранню.

Сон, в якому ви стали свідком руйнівного лісової пожежі — до успішного здійснення планів, що принесе очікувані результати і дозволить розвернутися ще більше.

Якщо уві сні ви берете участь в ліквідації пожежі або допомагаєте потерпілим у ньому людям — значить, наяву змініть свою точку зору, погодившись з раптово зміненими обставинами.

Бачити себе в ролі героїчного пожежника, ризикуючи життям, виносить з полум’я дитини — такий сон покликаний розвіяти ваші сумніви у вірності чоловіка або коханого.

Якщо вам сниться, ніби ви задихаєтеся в диму пожежі і втрачаєте свідомість або серйозно поранені обрушилася палаючої балкою — це означає, що наяву можете потрапити в аварію або стати жертвою наїзду при неуважному переході вулиці.

Сонник XXI століття
Бачити у сні палаючий будинок — до несподіваного щастя, гелі горить ваш будинок — до збитків.

Взимку пожежа — сниться до морозу, а влітку — до спеки. Такий сон може означати також сварку, збиток або злодія в будинку.

Якщо пожежа спалахує всередині будинку — це знак того, м го в ньому оселяться сварка і ненависть.

Бачити з вулиці пожежа будинку з великим вогнем — до біль -тому несподіваного щастя, але якщо ви стоїте у великому натовпі до наклепу.

Якщо пожежа з димом — до неприємностей і збитку.

Брати участь у гасінні пожежі — знак того, що вас чекає несподівана робота на вітрі або морозі.

Лейкою вогонь поливати — означає гасити сварку.

Ціле село, ряд будинків в полум’ї бачити — до дуже великого щастя.

Піднятися на пожежну каланчу — до отримання неприємного звістки.

Падаюча каланча — символ тривоги і занепокоєння, будьте готові до дріб’язковим сварок і суперечок.

Якщо вам сниться пожежний — цей сон повинен розвіяти ваші сумніви щодо друзів.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі