Позіхати. До чого сниться Позіхати

Якщо ви бачите уві сні, що позіхає від нудьги в чиємусь присутності — це віщує отримання втішних звісток від далеких друзів.

Для юної особи — бачити в сні, що її друг позіхає при ній, означає, що незабаром послідує довгождану пропозицію руки і серця. Якщо ж вона у сні демонстративно позіхає і сумує поряд з ним, то це означає, що скоро вона залишиться одна, в марних пошуках нового об’єкта своєї неутоленной пристрасті.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що її коханий при ній позіхає — це означає, що вона отримає несподівану пропозицію вийти заміж.

Однак сон, в якому вона сама позіхає поряд із закоханим у неї людиною — передвіщає самотність внаслідок її надмірної розбірливості та прискіпливості у виборі супутника життя. Можливо, вона очікує зустріти ідеального людини, яка існує тільки в її мріях.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні позіхає людини або позіхати самому — знак того, що ви ризикуєте не помітити чогось важливого.

Позіхати від нудьги уві сні — поганий знак, що говорить про вашу пересиченість життям і про згасання почуттів.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите себе позіхає в жахливо нудному суспільстві — то наяву отримаєте можливість від душі розважитися з тими ж самими людьми.

Якщо молода дівчина бачить у сні свого обранця зевающим і тим самим демонструє, що йому набридло вислуховувати ваші дурниці — стало бути, незабаром він зважиться запропонувати вам руку і серце.

З іншого боку, якщо той же обранець змушений дивитися, як позіхає його подруга — то вона наяву може залишитися на самоті, що розв’яже їй руки для пошуків нового предмета додатки своєї неутоленной любові.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі