Прапор. До чого сниться Прапор

Бачити у сні національний прапор — передвіщає перемогу, якщо йде війна; в мирний час — процвітання.

Якщо жінка бачить уві сні прапор — це означає, що вона захопиться військовим.

Бачити іноземні прапори — до розриву відносин і порушенню довіри між націями і сусідами.

Якщо вам сниться, що хтось сигналить вам прапором — це сон-попередження: будьте уважні до здоров’я і бережіть репутацію, так як і те, і інше знаходиться під загрозою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Прапор уві сні — вказує на якась подія, що найближчим часом буде поглинати вашу увагу. Чим більше розмір прапора і чим він яскравіше, тим більший вплив можуть надати на вас майбутні події.

Бачити, як хтось махає вам прапором — означає, що наяву ви упустили щось дуже важливе, що може погано відбитися на вашому положенні. Бути може, ви запустили свої справи або не звернули уваги на будь-які істотні факти.

Багато прапорів у сні — віщують суєту, труднощі і сумніви.

Впав прапор — це передвістя краху якихось задумів і планів. Важливе значення має колір прапора, а також те, де саме він встановлений.

Наприклад, прапор на даху якоїсь будівлі — передвіщає вам якісь клопоти, заради яких на час доведеться відкласти інші справи; прапор на високій щоглі — підказує, що все ваше час піде на обговорення якогось важливого питання або плану, і так далі.

Сонник Хассе
Прапор невеликий на даху — нестійкість; взагалі прапор — відвага; багато прапорів розвиваються — радість.

Сонник від А до Я
Побачений у сні прапор — передвіщає наяву шану, повагу і славу. Розвівається прапор — означає, що вас будуть переслідувати небезпеки, хвороби та інші напасті.

Нести уві сні величезний прапор, простуючи в колоні — це означає, що наяву вам випаде можливість поліпшити своє матеріальне становище.

Бачити брудний або порваний прапор — говорить про те, що в реальності станете об’єктом ревнощів і заздрощів.

Білий прапор — передвіщає здачу в любовний полон без жодного опору, чорний — втрата коханого.

Жіночий сонник
Національний прапор у сні — передвіщає перемогу у війні, процвітання в мирний час.

Якщо прапор сниться жінці — велика ймовірність того, що вона захопиться військовим.

Якщо вам сниться, що хтось передає вам якісь сигнали за допомогою прапора — вам слід приділити особливу увагу своїм здоров’ю та репутації, оскільки і те й інше явно перебувають під загрозою.

Езотеричний сонник
Прапор відповідної держави — вам належить відвідати цю країну. До певної події попереду час звершень, зручне для виконання складних справ, що вимагають напруження всіх сил і розташування фортуни.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі