Прибирання. До чого сниться Прибирання

Якщо жінка в сні прибирає квартиру або підмітає підлогу — значить, ставлення до неї чоловіка стане незабаром краще, а діти будуть веселі і слухняні.

Якщо уві сні ви бачите, що підлога у вашій квартирі брудний, а ви з якоїсь причини його не підмітає — значить, в самий найближчий час вас чекають розчарування і біда.

Сонник Фрейда
Прибирання приміщення — символізує проблеми, пов’язані зі здоров’ям, в першу чергу з функціональними розладами або захворюваннями статевих органів.

Вологе прибирання — символізує проблеми з бажанням мати дітей, вагітністю.

Якщо жінка розбирає старі речі або одяг — її хвилюють думки про власну привабливість, що часто характерно для клімактеричного періоду.

Якщо чоловік розбирає старі речі, книги і т.д. — Його хвилюють проблеми чоловічої спроможності і потенції.

Сонник закоханих
До жінки, якій приснилася прибирання — чоловік буде ставитися з любов’ю і повагою, а діти — з послухом.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Наводити в своєму сновидінні порядок — означає, що у вас накопичилося безліч невирішених питань, які можуть ускладнити вам життя. У той же час, якщо результати збирання вас радують, то сон підказує, що ви легко впораєтеся зі своїми проблемами і скоро у вашому житті відбудеться помітне поліпшення.

Езотеричний сонник
Прибирання в будинку — звільнення від життєвих труднощів і негараздів. У громадському приміщенні на роботі ви позбудетеся від докучають вам людей, якщо прибирання проводитися голими руками; від незручностей, якщо ви застосовуєте віник, ганчірки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі