Прикраса. До чого сниться Прикраса

Прикраси уві сні — символізують ті або інші достоїнства.

Якщо вони виглядають дорого і красиво — такі сни часто обіцяють успіх.

Дешеві прикраси — знак розчарування і помилкових надій.

Сучасний cовмещенний сонник
Сон, в якому Ви що-небудь прикрашаєте з нагоди свята яскравими квітами — пророкує сприятливі зміни в комерційних справах. Молодим людям такий сон — обіцяє плідну навчання і нескінченний потік задоволень. Вкрай несприятливий сон, у якому Ви побачите могилу або труну, прикрашені білими квітами. Він провіщає невдачу в справах і особистому житті.

Прикраси уві сні, якими оснащений ваш наряд — свідчать про те, що в реальному житті ви кілька перебільшуєте свої достоїнства.

Якщо прикраси ви уві сні отримуєте від когось у подарунок — значить, вас чекає удача в підприємництві.

Дарувати уві сні прикраси — означає безрозсудні надмірності.

Втратити прикраса — передвіщає, що ви втратите коханого або пропустіть вдалу ситуацію в справах.

Сонник Хассе
Прикраси — доб’єшся заступництва і багатства.

Бачити — неробство не дасть тобі нічого доброго; носити їх — удача і досягнення.

Сонник від А до Я
Отримувати в подарунок витончені прикраси — такий сон передвіщає різку зміну настрою від знака плюс до знака мінус.

Прикраси зі шкіри — означають вірність в любові і благополуччя в домі.

Дорогоцінні прикраси — знак вдалого підприємництва. Золото з бірюзою в прикрасах — означає дивовижну до неймовірності випадковість.

Намиста, кольє — словом, будь-яке намисто віщує стомлююче, але разом з тим вигідне заняття. Брошка — приємний сюрприз, камея — близька людина зажадає вашої особливої ​​уваги та догляду, кільце або перстень — знак єдності протилежностей, браслет — будете мати своє судження, воліючи тримати його при собі; сережки, ланцюжки і всякі інші висульки — втратите те, що маєте, якщо не будете належним чином цим дорожити.

Носити у сні прикраси — передвіщає, що через заступництво досягнете багатства, бачити їх на інших — подолаєте нудьгу, відкинете лінь і взагалі повстанете духом для нових звершень.

Купувати прикраси — отримаєте прочухана від чоловіка за зайві витрати, дарувати комусь — здобути собі повагу в колі приятелів, знайти непарне прикраса (одну сережку) — близька і майже досяжна мета віддалиться в туманну перспективу, втратити прикраса — до сліз щастя.

Сонник закоханих
Прикраса — сон говорить про те, що ви переоцінюєте свої достоїнства. Ви вважаєте, що в ліжку вам немає рівних, однак насправді це не так.

Дарувати прикраси — означає, що ви схильні до надмірностей в інтимному житті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі