Приміщення. До чого сниться Приміщення

Приміщення, при переході з поверху на поверх — це перехід за рівнями вгору.

Світлі приміщення — в них добре входити.

Сонник Хассе
Приміщення красиве, велике — моторність дасть тобі благополуччя; бідне і тісна — не в силах будеш довести справу до кінця; відшукати — утруднення; оглядати — тебе чекають зміни.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите себе у великому, з розкішшю обставленому приміщенні — значить, вчасно зроблені дії запобіжать загрозу нещастя.

Убоге, приміщення з дешевою меблюванням — говорить про те, що у вас просто не вистачає терпіння і сил довести до кінця затіяне справу.

Якщо уві сні ви оглядаєте приміщення, яке хочете зняти під свій офіс — у реальному житті вас чекають самі позитивні зміни. Ремонт приміщення — до підвищеної втоми від безлічі клопітливих справ.

Відшукувати у сні необхідне вам приміщення серед безлічі залів у великому будинку або величезному палаці — до несприятливого повороту в ваших сердечних справах і повної розгубленості.

Сон, в якому вас мало не пришиб до смерті обрушився стеля приміщення у старому, занедбаному будові — означає, що наяву у вас з’явиться суперниця, яка стане причиною ваших глибоких душевних переживань і ревнощів.

Палаюче приміщення, з якого ви ледь встигаєте врятуватися уві сні — передвіщає розкритий обман, образи і слізні благання про прощення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі