Прірва. До чого сниться Прірва

Зірватися у прірву — чиєсь втручання у ваші справи завдасть вам непоправної шкоди.

Падати в прірву — відчувати, що ви не в змозі контролювати обстановку.

Опинитися на дні прірви, але не пам’ятати, як ви туди потрапили — несподіваний обман призведе до фінансових проблем.

Сучасний cовмещенний сонник
Падати в сні в бездонну прірву і прокинутися від охопила все ваше істота несвідомого страху — означає, що незабаром ви отримаєте сумну звістку.

Перебиратися через прірву по тонкому канату, який раптом обривається — вас чекають фізичні та моральні страждання через виснажливої ​​хвороби.

Якщо вам сниться, що ви намагаєтеся вибратися з прірви, піднімаючись по її стрімких стінах, дряпаючи пальці в кров — наяву вам загрожує небезпека потрапити в сумнівну компанію.

Якщо вам вдається, нарешті, вибратися з прірви — наяву такий сон говорить про те, що ви досягнете небувалих висот професійної майстерності.

Прірва — незабаром вам належить ухвалити важливе рішення, від якого залежить багато чого у вашому житті. Від того, наскільки правильним буде це рішення, залежить ваше майбутнє.

Падати в прірву — вас спіткає тяжка втрата, яка надовго виб’є вас із колії.

Якщо уві сні вам вдалося уникнути падіння в прірву — значить зі сторонньою допомогою ви зможете уникнути небезпеки.

Бачити, як у прірву падає хтось із рідних чи знайомих — не виключено, що з цією людиною станеться нещасний випадок. Навіть якщо це дійсно станеться, а ви не встигнете його попередити, що не терзати, ви б нічого не змогли змінити.

Сонник Хассе
Прірва, впасти в неї — чекає на тебе багато перешкод; бути не в силах з неї вибратися — потрапиш в погане суспільство.

Сонник від А до Я
Падати в сні в бездонну прірву і прокинутися від охопила все ваше істота несвідомого страху — означає, що незабаром отримаєте сумну звістку про смерть близької людини.

Перебиратися через прірву по тонкому канату, який раптом обривається — наяву виснажлива хвороба принесе вам фізичне і моральне страждання.

Безуспішно намагатися вибратися з прірви, піднімаючись по її стрімких стінах і дряпаючи в кров пальці — наяву потрапите в сумнівну компанію. Якщо вам все-таки вдається вибратися з прірви — такий сон передвіщає, що ви досягнете висот професійної майстерності.

Сонник XXI століття
Стояти в сні перед прірвою або безоднею — означає, що наяву є якась загроза вашому життю або матеріального благополуччя.

Падати в безодню — вас чекає щось незвичайне або дивовижне, щасливий випадок. Уникнути падіння в прірву — позбутися існуючої небезпеки.

Повільно парити над прірвою — застереження в тому, що ваші ілюзії щодо стану справ не відповідають дійсності.

Висіти на краю прірви і намагатися втриматися — означає, що ваше положення нестійке. Якщо вам вдасться вибратися, то все нормалізується, позбудетеся від насущних проблем.

Стояти в сні на краю обриву — до майбутніх життєвих випробувань.

Впасти вниз — поганий сон, він може бути передвістям турбот, проблем і навіть нещастя.

Перебувати в сні на краю прірви або ущелини — означає, що вас обговорюють, лають, намагаються підставити ваші недруги.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі