Привид. До чого сниться Привид

Якщо у вашому сновидінні предмети або фігури постають перед вами в незрозумілому примарному світі — це є підказкою про те, що наяву ви неадекватно оцінюєте якусь ситуацію. Такі сни часто є сигналом про те, що ви могли випустити з уваги якусь важливу деталь, яка може зіграти у вашій долі значну роль.

Якщо ж у сні вам з’явився привид, з яким ви як-небудь спілкуєтеся — такий сон говорить, що наяву ви перебуваєте під впливом якоїсь неправдивої ілюзії або шкідливого омани.

Сонник XXI століття
Побачити в сні привид, примара, фантом — означає, що ви самі не знаєте, чого хочете; говорити з ними — означає, що вам належить зробити на когось хороше враження.

Тікати від них — означає, що ви намагаєтеся вирішити одні проблеми, а через це виникають інші. Краще обміркуйте своє становище, можливо, ви йдете неправильним шляхом.

Побачити в сні, як полтергейст рухає предмети — застереження: ваші сьогоднішні помилки і промахи будуть довгий час створювати вам проблеми і перешкоди.

Якщо уві сні ви побачили будинкового — значить, незабаром якісь події зіпсують вам настрій, виганяти його з дому — до сварок, розбіжностей, скандалам в сім’ї.

Веселий домовик уві сні — може обіцяти благополуччя, хороші взаємини в сім’ї; сердитий або грізний — передвіщає вам зміну місця проживання або роботи.

Побачити в сні лякало або опудало — означає, що хтось намагається вас обдурити або чимось вам нашкодити.

Англійська сонник
Побачити в сні привид — знак розчарування: Ваші плани можуть не здійснитися. Зовні сприятливі обставини не принесуть довгоочікуваного успіху. Ви думаєте, що домоглися прихильності своєї коханої, але з’явиться суперник, який впевнено займають Ваше місце. О, Ви скоро переконаєтеся в випадковості людських пристрастей! Цей сон може пророкувати сварку з кращим другом, що принесе Вам велике горе. Він обіцяє небезпеки в подорожі і втрату грошей, якщо Ви довірливо позичте їх кому-небудь.

Рейтинг статті:
(2 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі