Прощення. До чого сниться Прощення

Побачити в сні, що ви намагаєтеся просити вибачення за вчинок, якого не скоювали — означає, що ви будете стурбовані станом ваших справ, але, врешті-решт, все складеться для вас найкращим чином.

Якщо проступок все ж був здійснений — ви успішно усунете заплутаність у справах.

Отримати прощення — передвіщає наступаюче процвітання після ряду великих невдач.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо уві сні ви просите у когось прощення або ж хтось просить вибачення у вас — це означає, що якісь глибинні переживання або образи не дають вам спокою і заважають жити. У такому стані ви ризикуєте раз за разом потрапляти в неприємні ситуації.

Щиро пробачити чи бути прощеним, якщо при цьому ви відчуваєте полегшення — є ознакою того, що ваші невдачі скоро закінчаться, і справи поступово підуть на поправку.

Сонник від А до Я
Сон, в якому у вас слізно просить вибачення блудний чоловік — передвіщає марні клопоти, ваше побоювання виявиться марним і все обернеться на краще.

Якщо просять прощення діти — це сприятливий знак, ваш авторитет зросте і вам доручать досить відповідальне термінова справа.

Якщо ви прощаєте своїх кривдників — в реальному житті зробите благородний вчинок, поступившись своїми особистими вигодами.

Якщо не можете пробачити нанесеного вам образи — наяву будете гірко каятися у непоправної помилки, яка позбавить вас надії вийти заміж.

Просити в когось прощення — означає невдячність близьких, які відмовляться допомагати вам у старості та доручать вас догляду абсолютно чужих людей.

Отримати уві сні прощення — до довгої і благополучного сімейного життя, якщо вам відмовляють у прощенні — вас чекають зайві клопоти.

Жіночий сонник
Намагатися уві сні просити вибачення за вчинок, якого ви не робили — означає, що ви будете стурбовані станом ваших справ, але, врешті-решт, все складеться для вас найкращим чином.

Якщо проступок все ж був здійснений — ви без особливих зусиль розберетеся в своїх проблемах.

Отримати прощення — до чудових успіхам після низки великих невдач.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі