Противник. До чого сниться Противник

Сон, в якому ви посилено боретеся зі своїм супротивником — означає, що в реальності вам дійсно доведеться нелегко захистити свої інтереси від чужих зазіхань і це може вам коштувати навіть здоров’я.

Захищатися з останніх сил від долають вас у сні противників — в житті вам належить доводити свою невинність, щоб позбутися від помилкових підозр.

Якщо ви здобуває нищівну перемогу над своїм супротивником — значить, наяву ви знайдете в собі сили подолати насуваються негаразди.

Йти на мирову з противником — передвіщає успішне завершення задуманого.

Сонник від А до Я
Сон, де ви ведете протиборство з якимось противником — означає, що в реальності вам дійсно доведеться нелегко захищати свої інтереси від чужих зазіхань і це може коштувати вам навіть здоров’я.

Якщо ваші супротивники розгорнули проти вас цілу кампанію — наяву не будете знати, як позбутися настирного залицяльника, який приносить одні нещастя.

Сон, в якому противники вдаються до грубої сили — означає, що в реальному житті вам хтось стане шкодити.

Захищатися з останніх сил від долають вас противників — означає, що доведеться доводити свою невинність, щоб позбутися від помилкових підозр.

Якщо ви здобуває нищівну перемогу над своїм супротивником — значить, наяву знайдете в собі сили подолати насуваються негаразди.

Йти на мирову з противником — передвіщає успішне завершення задуманого.

Езотеричний сонник
Якщо уві сні ви бачите своїх супротивників — наяву вони вам не страшні. Можете не звертати на них уваги.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі