Птах. До чого сниться Птах

Птахи — сприятливий сон, якщо ви бачите птахів із прекрасним оперенням. Якщо жінка бачить цей сон — їй слід очікувати швидкого і щасливого заміжжя або нової любові.

Бачити пораненого птаха — глибока печаль, викликана поведінкою безрозсудного нащадка.

Бачити летять птахів — це знак процвітання для того, хто бачить цей сон. Всі небажані обставини зникнуть у потоці прийдешнього блага.

Спіймати птаха — це непоганий сон.

Чути, як птахи «перемовляються» — передвісник вашої нездатності вирішити завдання, що вимагає величезної ясності сприйняття.

Вбити птицю з рушниці — сон, що передвіщає катастрофу, неврожай, стихійне лихо.

Бачити у сні ручну домашню птицю — знак того, що марнотратні звички значно скоротять Ваше грошове забезпечення.

Якщо дівчина в сні ганяється за домашньою птицею — це означає, що вона розтрачує свій дорогоцінний час на порожні розваги.

Сонник Фрейда
Політ птахів — символізує сексуальні фантазії, також як і спостереження за птахами.

Якщо хтось із ваших близьких чи знайомих перетворився на птицю — це символізує ваші страхи про його життя, але це також може символізувати ваше побажання йому смерті.

Якщо ж у птаха перетворилися ви самі — це символізує ваш страх смерті.

Полювання на птахів — символізує вашу агресивність, спрямовану найчастіше проти дітей.

Якщо ж ви вбили безліч птахів — це символізує наявність у вас яскраво вираженого комплексу неповноцінності.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться сон, в якому вона бачить красиву птицю з багатим оперенням — це передвіщає їй шлюб з хорошою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Птахи уві сні — це ваші емоції, непідвладні розуму.

Бачити птахів неподалік або чути їхні голоси — передвіщає несподівані події, які можуть застати вас зненацька.

Маленькі, верткі птиці — віщують клопоти і метушню.

Великі птахи — кажуть про значні події, які можуть поглинути вашу увагу і сплутати плани.

Велика птах, що ширяє високо в небі — говорить про ваших честолюбних задумах, віщуючи їм удачу.

У той же час, якщо високо в небі одночасно парять багато птахів — такий сон свідчить про те, що вам не вистачає цілісності і зосередженості, щоб довести свої честолюбні плани до реального втілення.

Вбивати птахів у сні або ловити їх мережею — передвіщає важкі події, здатні привести вас в сум’яття.

Сонник Хассе
Птахи в клітці — перехитрити інших; в красивому оперенні — будеш енергійний; вбивати — втрата; годувати — запросити веселих друзів; сидять — печаль; літаючі — отримати звістки; несучи в повітря — втрати; підрізати їм крила — зруйнувати щастя; схопити — виграш; домашню птицю — твої доходи збільшаться; годувати — шум і суперечки в будинку; купувати — благополуччя зростає; зарізати — позбутися надокучливих особ;
водяна птиця — тобі загрожує небезпека.

Сонник від А до Я
Приснився гагара — знак ризикованого, але вигідного підприємства, глухар — вас в чомусь підозрюють, голуби — до хвороб і втрат.

Дрозд уві сні — щасливі зміни, нові друзі, дрохва — плітки, лукавство, брехня. Зяблик — знак спокійного життя без турбот і хвилювань, іволга — труднощі вирішаться самі собою.

Хижі птахи — означають, що вдалий поворот справ допоможе вам уникнути багатьох неприємностей. Водоплавна дичина — поставите свої інтереси вище здоров’я і спокою близьких. Домашня птиця уві сні — до збільшення доходів, зростання добробуту.

Білі птиці — віщують сердечну радість.

Бачити у сні пташине гніздо — означає, що ви будете зацікавлені в успішному результаті підприємства, затіяного вашими друзями.

Побачити в гнізді розбиті яйця — передвіщає розчарування, цілі — до удачі, порожнє гніздо — неуспіх у діловій сфері, з пташенятами — заведете міцні зв’язки з впливовими людьми, що випали з гнізда пташенята — до смутку.

Бачити птахів у клітці — означає, що наяву досягнете свого хитрістю, кокетливістю і лукавством. Годувати птахів — до зустрічі нежданих, але приємних гостей, ловити — до великого виграшу, зловити — знайдете гідного нареченого.

Чути пташиний щебет — передвіщає піднесення духу, енергійність і бадьорість; сумно сидять на жердині чи гілці — до неприємних известиям, клюющие птиці — знак процвітання і благополуччя, відлітають від вас геть — до втрат.

Пурхають навколо і сідають на вас птиці — до гарних новин.

Стріляти по птахах — знак суворої біди.

Бачити подранка, Волочай підбите крило — зруйнуєте своє щастя.

Мертва птиця — до нещасного випадку.

Сонник XXI століття
Птахів у сні бачити — до всього хорошого, успіху, прибутку, іноді — до пліток.

Багато маленьких птахів бачити — знак того, що вас чекає невелика прибуток.

Корм птахам кидати — до туги, пошукам нових знайомств, новому суспільству.

Чути в сні спів птахів — до розмов з друзями, дуже гучний спів — до сварки.

Бійка птахів у сні — означає ваше майбутнє участь у сварці між жінками.

Говорити з птахами — до веселощів.

Спіймати птаха на льоту — знак того, що отримаєте лист здалеку; птах вбирає за пазуху — на щастя.

Пташеня, початківець пробувати свої крила і падаючий — означає невдачу в погано обдуманому справі.

Бачити у сні хижого птаха (сокола, яструба) — пророкує, що вас обдурять; застрелити її — означає, що після боротьби ви подолаєте псу перешкоди на шляху до щастя.

Якщо молода жінка в сні відлякує хижих птахів від своїх малюків — це означає, що вона доб’ється виконання своїх найсміливіших бажань, але тільки тоді, коли буде працелюбна. Сон передвіщає вам — реальну небезпеку з боку ваших противників.

Якщо вам у сні вдасться злякати птахів, перш ніж вони нападуть на вас і поранять — ваші справи будуть вдалі.

Англійська сонник
Для багатих і заможних людей сон, в якому вони бачать пурхають пташок — буде дуже нещасливим. Він означає сумні зміни в їхніх справах. Для будинків цей сон, навпаки, означає зміни на краще, особливо в тому випадку, коли у сні лунає пташиний спів

Якщо у пташок у сні гарне оперення і вони Вас не бояться — значить, Вас очікує просування по службі.

Сон, в якому сплячий чує веселий спів або щебетання птахів — всім обіцяє благополуччя: хтось поїде в далеку країну, хтось доб’ється успіху у важливій для нього справі.

Мертва пташка — не віщує нічого особливо поганого, тому що всі невдачі, врешті-решт, завершаться ясним періодом у Вашому житті.

Сонник Цветкова
Птах — гість або звістку (залежно від вигляду і поведінки птиці); вбити або поранити птицю — до великої невдачі; хвіст пташиний — наслідки; яскраве оперення — удачі в любові; летять — до багатства.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі