Пустеля. До чого сниться Пустеля

Бачити у сні, що ви ходите по пустельних місцях — передвіщає сумніви і невдачі саме там, де ви були абсолютно впевнені в успіху.

Зустріти у сні мандрівника в пустелі — передвіщає наступ голодних і мізерних часів.

Якщо юна особа побачить себе в пустелі в повній самоті — це віщує загрозу її прекрасною репутації, чому стане провиною її необачність.

Сонник закоханих
Якщо дівчині приснилося, що вона знаходиться в пустелі в повній самоті — це віщує загрозу її доброму імені. Їй слід уважно ставитися до власних вчинків і ретельно вибирати шанувальників.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Безплідна пустеля — символ марних старань і надій. Схоже, в реальному житті ви вирішили взятися за малоперспективне справа, яка не принесе вам нічого, крім труднощів і проблем.

Побачити в сні квітучий оазис посеред безплідною пустелі — знак несподіваного повороту на краще. Справа, яка здавалося абсолютно безперспективним, може несподівано обернутися істотної прибутком.

Сонник для всієї родини
Пустеля — передвіщає самотність. Найближчим часом у всіх ваших друзів і знайомих раптом виявиться купа невідкладних справ, і як тільки ви захочете побачити кого-небудь з них, будуть виникати непередбачені перешкоди. Не варто витрачати час на безглузді спроби зустрітися. Постарайтеся зробити так, щоб час, який ви проведете в цій вимушеної ізоляції, не пройшло даремно займіться чимось корисним.

Якщо пустеля рівна до самого горизонту — ваше самотність не затягнеться надовго, максимум два-три дні. В іншому випадку доведеться почекати трохи довше.

Сонник Хассе
Пустелю бачити — досі ведеш життя незаслужівающую поваги; жити в пустелі — чекають тебе великі тривоги.

Сонник від А до Я
Побачити йде по пустелі караван верблюдів — знак, що передвіщає допомогу в самий останній момент, коли ви опинитеся, вважай, на волосок від краху.

Брести уві сні по пустелі з останніх сил, знемагаючи від спеки і спраги — вас здолає сумнів, якому немає жодної підстави.

Зустріти в пустелі білого полярного ведмедя — до непорозуміння на роботі, сум’ятті в почуттях і повної плутанини в сімейних справах.

Опинитися в пустелі вночі і страждати від холоду і голоду — наяву ваша репутація піддасться серйозному випробуванню.

Набрести в пустелі на оазис — означає, що наяву поступите абсолютно непередбачувано.

Жіночий сонник
Бродити уві сні по пустельних місцях — передвіщає сумніви і невдачі саме в тій сфері вашої життєдіяльності, в якій ви були абсолютно впевнені.

Зустріти у сні мандрівника в пустелі — передвістя поганих часів, невдач.

Якщо дівчина в сні опинилася в пустелі в повній самоті — їй слід вести себе більш обачно у відносинах з протилежною статтю.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви йдете через пустелю — значить, Вам належить важке і небезпечне подорож. Воно буде особливо небезпечно, якщо в сні Ви побачили себе в пустелі в негоду.

Якщо ж над Вашою головою сяє яскраве сонце — Ваша поїздка буде спокійною, приємною і вельми корисною.

Езотеричний сонник
Те, що відбувається в пустелі — відбувається у вашій уяві і відображає приховані бажання, побоювання і мрії. Але все це пусте. (Наприклад: зустріти в пустелі «верблюда» або їхати на ньому ваші нездійсненні мрії про екзотичному подорожі; випробовувати «спрагу» в пустелі ваші страхи про матеріальні втрати необгрунтовані).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі