Пух. До чого сниться Пух

Білий пух — символ легковажності і мрійливості.

Бачити у сні красивий летить пух — передвіщає вам дріб’язкові забави.

Якщо ж пух липне до одягу або як-небудь заважає вам — такий сон попереджає про те, що надмірне легковажність може вам нашкодити.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам сниться літаючий в повітрі тополиний пух — сон говорить про те, що ваш новий обранець виявиться дуже ніжним і ласкавим. Ви будете відчувати до коханої людини таке всепоглинаюче почуття, що не зможете жити без цих відносин.

Якщо вам сниться, що ви тримаєте в руках багато пуху — вас чекає легке захоплення, яке важко назвати любовним романом, але яке вразить вас своєю оригінальністю і незвичністю.

Сонник Хассе
Якщо вам снився пух, це привід зрадіти, бо сон передвіщає отримання великого прибутку, хороших доходів.

У сні розпороти подушку, перину або пухова ковдра — такий сон означає: щоб домогтися добробуту, вам доведеться проявити не тільки працьовитість, а й винахідливість.

Обсипали когось пухом — допоможете іншій людині розбагатіти.

Якщо пух був темним, брудним, значить, благополуччя буде досягнуто за рахунок темних справ і прибутків сумнівного походження.

Сонник О.Смурова
Взагалі, сон про пусі віщує отримання гарного прибутку без особливих праць. Але якщо пух набився вам в рот або ви не можете зчистити його зі свого одягу, то остерігайтеся неприємностей, які підготували вам ваші недоброзичливці і з якими вам нелегко буде впоратися.

Пух в соннику Ванги
Здувати уві сні пух з кульбаб — до великих випробувань. Ви зіткнетеся з моторошною несправедливістю з боку свого начальства. Швидше за все, ви отримаєте догану за те, що не скоювали, або несправедливе звинувачення у професійній некомпетентності.

Рейтинг статті:
(1 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі