Раб. До чого сниться Раб

Якщо ви опинилися рабом (на плантації, на галері і т.д.) — це символізує вашу занижену самооцінку, через яку у вас утруднені сексуальні контакти з представниками протилежної статі. Та й своєї статі, теж! У вас явний комплекс неповноцінності.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Раб уві сні — символізує невдоволення, приниження і прихований опір.

Бути в рабстві у жінки — знак залежно від пристрастей і бажань. Сон може означати як залежність від любовних пристрастей, так і від будь-яких шкідливих звичок.

Чим більш спотвореній і жорстокої виглядає уві сні господарка — тим сильніше приниження, яке ви відчуваєте в глибині душі, і тим сильніше необхідність наяву подолати свою слабкість.

Бути в рабстві у чоловіка — знак приниження заради успішного просування справ. Швидше за все, сон закликає вас не зраджувати собі і не втрачати гідності, які б вигоди це не обіцяло. Цей сон як би підказує, що вигоди виявляться уявними і не принесуть вам щастя.

Самому мати рабів у сні або бачити рабів з боку — знак труднощів, з якими вам доведеться зіткнутися.

Якщо раби виснажені — сон говорить, що ви, схоже, надто авторитарні. Можливо, ви надмірно тисніть на оточуючих або ж вкінець вимотали самі себе. Сон підказує, що грубе вольовий тиск (у тому числі, і тиск на свій організм) не приведе вас до успіху, а тільки викличе зворотну реакцію.

Збунтувалися раби — попереджають про те, що надмірне вольовий тиск загрожує привести вас до нервового зриву і повної невдачі.

Улесливий раб уві сні — знак фальші і обману. Після такого сну будьте обережні з людьми, які пропонують вам які-небудь послуги.

Езотеричний сонник
Рабом бачити історичний чи літературний персонаж — існують невидимі сили, якими ви здатні управляти гноми, СІЛЬФ, наяди.

Бачити сучасного раба — вам загрожує ситуація, при якій ви можете потрапити в залежність від когось, стати рабом.

Самому бути рабом — вам набрид ваш підневільну працю, можливо, в побуті. Сигнал про те, що ви готові повстати і тим самим «наламати дров».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі