Рада. До чого сниться Рада

Бачити у сні, що вам дають поради — означає, що ви зможете забезпечити свою недоторканність і прагнути чесним шляхом досягнути незалежного стану і моральної висоти.

Бачити, що ви звертаєтеся за юридичною порадою — передвіщає, що у ваших справах виникнуть такі обставини, які викличуть сумніви в достоїнствах і законності цих справ.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Іноді наша підсвідомість дійсно дає уві сні здорові поради, що називається, відкритим текстом, але це трапляється досить рідко. Набагато частіше в цих радах міститься якийсь натяк, який слід розгадувати, як ребус або шараду.

Приміром, якщо в сні хтось радить вам, скажімо, поливати яблуню яблучним соком — чи слід приймати ці слова за цінну думку, набагато краще подивитися, що означає в сні яблучний сік. Тоді стане очевидно, що даний сон радить робити свої справи з гарним настроєм, не затьмарювати душу негативом і намагатися радіти навіть скромним успіхам. У цьому випадку і великий успіх не змусить себе чекати.

Сонник Хассе
Рада давати — займаєшся дрібницями; отримати — платять тобі невдячністю.

Сонник від А до Я
Давати комусь рада — зазнати збитків у реальному житті.

Жіночий сонник
Отримувати поради у сні — означає, що ви будете в змозі забезпечити недоторканність і благополуччя свої і вашої родини. Вам властива похвальна спрямованість до незалежності духу і моральної чистоти.

Якщо уві сні у вас виникла необхідність в юридичному раді — це передвіщає, що у ваших справах спливуть обставини, що викликають деякі сумніви в достоїнствах і законності цих справ.

Англійська сонник
Якщо уві сні Вам доводиться вислуховувати чиїсь поради — це знак того, що Ви вступаєте у важку смугу Вашого життя. На щастя. Ваші навчені досвідом і вірні друзі допоможуть Вам подолати обрушилися на Вас напасті.

Сон, в якому поради роздаєте Ви самі — навпаки, добрий знак. Друзі та знайомі будуть ставитися до Вас з великою повагою.

Езотеричний сонник
Рада давати комусь — ви збираєтеся «творити добро», але воно обернеться для вас неприємностями і звинуваченнями.

Отримувати від знайомих — будьте обережні, вас можуть несвідомо направити по хибному шляху (не обов’язково той, кого ви бачили уві сні).

Від незнайомих — прислухайтеся, рада може бути діловою і дуже своєчасним.

Якщо уві сні ви не розібрали утримання ради — наяву прислухайтеся до того, що дізнаєтеся із засобів масової інформації.

Від казкових або божественних сутностей — дивлячись від кого саме і заслуговує це довіри.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі