Радість. До чого сниться Радість

Побачити в сні, що ви раді якоїсь події — означає гармонію і згоду серед ваших друзів.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви відчуваєте радість — передвіщає гармонію у відносинах з обранцем.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Радіти уві сні — хороший знак, якщо тільки при цьому ви не відчуваєте сильного перезбудження. Такі сни обіцяють вам хороші відносини з близькими.

У той же час, радісне перезбудження уві сні з приводу якоїсь події — зазвичай має зворотний сенс. Даний сон свідчить про Скоп’є нервовій напрузі, яке заважає вам добиватися бажаного. Щоб не відлякувати своє щастя, вам слід було б заспокоїтися і привести себе в душевну рівновагу.

Злорадство уві сні — передвіщає невдачу і провал ваших планів. Таке ж значення мають сни, в яких ви заздрите чужий радості.

Сонник від А до Я
Випробовувати в сні велику радість — передвіщає подія, яка змінить ваше життя на краще.

Бачити радісні обличчя — вам нададуть високу довіру і честь.

Дарувати людям радість своїм чуйним душевним ставленням і в міру сил допомагаючи матеріально — наяву доля щедро обдарує вас щастям.

Сонник XXI століття
Радіти уві сні — до набуття впевненості у своїх силах, несамовито радіти — до смутку.

Якщо після пробудження у вас від сну залишилося почуття тріумфу — це означає, що вам слід очікувати багато різноманітних матеріальних вигод і задоволень.

Англійська сонник
Радість — цей сон знак довгого доброго здоров’я і того, що Ви отримаєте пристойну суму грошей або розбагатієте, несподівано отримавши спадщину від людини, яку мало знали.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі