Рай. До чого сниться Рай

Побачити в сні себе в раю — означає відданих друзів, які захочуть допомогти вам у важку хвилину. Цей сон підтримує світлі надії моряків або тих, хто знаходиться в довгих поїздках.

Матерям це сон — обіцяє прекрасних і слухняних дітей.

Якщо ви хворі і невдачливі — після такого сну ви скоро видужаєте, а ваша удача вже поспішає вам назустріч.

Закоханим цей сон — обіцяє багатство і вірність.

Побачити в сні, що ви відправляєтеся в рай і відчуваєте себе там збентеженим і втраченим — означає, що розпочате вами справа — на перший погляд, дуже ймовірне і багатообіцяюче — обернеться розчаруванням.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилося, що ви в раю — це означає, що ваш коханий вірний вам і готовий зробити все для вашого блага. Закоханим такий сон — віщує щастя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні квітучі райські кущі — передвіщає вам мир, злагоду і щастя. Такий сон ніяк не пов’язаний з загробним світом і говорить тільки про те, що у вашій душі панує гармонія, яка здатна забезпечити вам процвітання і успіх.

Якщо ж ви бачите в сні яскраве сяйво раю, на яке не можете дивитися без болю, і якщо відчуваєте, що якась сила відштовхує вас геть — це говорить про те, що вам вдасться уникнути величезної небезпеки. Хворим такий сон обіцяє одужання.

Англійська сонник
Рай — це, безумовно, щасливий сон: сімейним людям він обіцяє праведне і щасливе життя, в якій вони стійко перенесуть всі жалі життя і збережуть надію на безсмертя.

Молодій людині цей сон — передвіщає добродійне дружину, що має засоби, яка стане йому опорою і подарує хороших дітей.

Молодій жінці цей сон — передвіщає, що її чоловік буде розумним, побожним, невтомним у справах; він стане їй підтримкою і розрадою в житті, допоможе їй виростити прекрасних дітей.

Еротичний сонник Данилової
Усвідомлювати уві сні, що ви перебуваєте в раю — ви дуже сумуєте без бурхливих з’ясувань відносин. Вам набридло спокій нинішнього партнера, тому ви хочете змінити своє життя і порвати цю рутинну зв’язок. Ви мрієте про людину, яка подарує вам райські відчуття в ліжку і наповнить ваше життя любов’ю і пристрастю.

Якщо уві сні ви бачите свого партнера в раю — швидше за все, вам змінюють, але продовжують любити саме вас.

Езотеричний сонник
Бути в раю — ви не помічаєте за собою недоліків. З вами найближчим часом трапитися неприємні історії, вас принизити і образити.

Бачити когось в раю — вам хочуть допомогти. Не відмовляйтеся.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі