Рак. До чого сниться Рак

Якщо вам наснився живий рак — значить, в реальному житті ви чимось стурбовані в інтимному плані. Якийсь комплекс заважає вам об’єктивно сприймати себе і свої можливості. Можливо, вас не задовольняють якісь особливості вашого організму.

Пригощатися уві сні раками — такий сон обіцяє вам знайомство з протилежною статтю з плавним переходом в дуже близькі стосунки.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Річковий рак у сні — знак того, що ви, можливо, намагаєтеся сховатися від проблем і неприємностей, замкнувшись у собі. Якщо загальна атмосфера сну як-небудь обтяжує вас, то такий сон підказує, що ваша замкнутість тільки зашкодить вам.

Сонник для всієї родини
Живий рак, учепившись за вас клешнями — ви зустрінетеся з приятелем, якого давно не бачили, і дізнаєтеся від нього скоєно несподівані, але приємні речі.

Червоний варений рак — ви отримаєте звістка, яке розчарує вас.

Якщо червоний рак повзе і намагається на вас нападати — ви добре відпочинете з близькими друзями.

Сон з середи на четвер — говорить про те, що ваш будинок охороняють добрі сили, затишок і тепло в ньому утримають вашого улюбленого без особливих зусиль (хоча він і не думав іти).

Сон з суботи на неділю — порожній; з неділі на понеділок — попереджає про те, що потрібно бути надзвичайно обережною і не проявляти зайвої цікавості.

Сонник Хассе
Рака бачити — оточують фальшиві друзі; купувати — відчуєш сором; ловити — щастя в шлюбі; їсти — щастя у всьому.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви ловите раків — передвіщає підтримку друзів та спонсорів. Є раків — накличете біду на свою голову, вибовкав таємницю.

Дохлий рак — передвіщає, що вас надують при покупці дорогої речі з рук.

Якщо уві сні вас пригощають омарами в ресторані — значить, наяву будете запрошені на торжество, яке завершиться рясним частуванням і узливанням.

Сонник XXI століття
Бачити одного або багато раків варених — до збитку, живих — до швидкого від’їзду або відмови від чого-небудь корисного.

Рак, повзає за вами всюди — означає розбіжності з друзями.

Ловити раків, побоюючись їх укусів — означає, що наяву ви знайдете спільну мову з колишнім ворогом.

Боротися з гігантським раком — означає вступити в боротьбу з власною інертністю. Дуже хороший сон, якщо людям, що народилися під знаком

Рака, присниться їх зодіакальний знак — це, без сумніву, означає поворот вашої долі до успіху і перемоги.

Жінкам копошаться раків бачити — до вагітності.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі