Равлик. До чого сниться Равлик

Улітку, заповзли в ваш сон — означає, що навколо вас склалася нездорова обстановка.

Наступити у сні на равлика — знак того, що вам доведеться мати справу з неприємними людьми.

Сонник Фрейда
Бачити у сні повзе равлика — знак того, що ви трохи пасивні в сексі. Можливо, з кимось іншим ви б прекрасно гармоніювали, проте ваш партнер — людина більш активний, ніж ви, тому для досягнення гармонії потрібно трохи скорегувати свою поведінку в ліжку.

Якщо равлик повзла по вашому тілу — значить, в недалекому майбутньому вам доведеться випробувати дуже гострі і незвичайні сексуальні емоції, і це залишить у вашій душі глибокий слід.

Улітку — символізує жіночі статеві органи.

Якщо ви спостерігаєте за равликом — ви ніжно ставитеся до свого сексуального партнера.

Якщо ви розчавили равлика — в сексуальних стосунках ви допускаєте елементи садизму по відношенню до свого партнера.

Якщо ви їсте равликів — ви легковажні в своїх сексуальних контактах.

Якщо вам сниться, що ви равлик в раковині — ви стали жертвою впливу численних стресових ситуацій і перебуваєте на порозі важкої депресії.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Улітку у сні — передвіщає, що якісь ваші плани можуть просуватися дуже повільно, причиною чому є ваша надмірна обережність, нерішучість, волнительность і замкнутість.

Тим часом, спіральна черепашка равлики — підказує, що ваші побоювання з приводу якоїсь справи не так вже обгрунтовані. Судячи з усього, ви самі накручуєте себе, посилюючи хвилювання і переживання, які тільки заважають вам. Дійте більш рішуче, і справи ваші підуть значно краще.

Сонник для всієї родини
Сон, в якому фігурує равлик — свідчення того, що вам необхідно буде почекати зі всіма важливими кроками і змінами в житті. Не варто поспішати, ретельно обмірковуйте кожен свій крок, ваша поспішність може призвести до неприємних наслідків.

Улітку, майже прихована в раковині — свідчення невпевненості в собі. Ви боїтеся зробити рішучий крок і вичікуєте. Головне, щоб ваше очікування не тривало надто довго. Це може призвести до фінансової кризи.

Улітку великого розміру, в людський зріст — поява у вашому житті сильного і впливового людини.

Причому, якщо раковина равлики витягнутої форми — ця людина жінка, якщо раковина плеската або округла — чоловік.

Якщо равлик виставила ріжки і намагається напасти на вас — будьте обережні, у вас може з’явитися проблема, нове начальство не надто прихильно до вас. Чи не проявляє агресії равлик — вам посміхнеться удача, ловіть щасливий випадок.

Англійська сонник
Бачити равликів — це не дуже хороший сон, що передвіщає, що Вам будуть докучати якісь низькі, повні злих намірів люди. Будьте обережні, інакше Ви постраждаєте від їх підступів, попереджає цей сон.

Еротичний сонник Данилової
Повзуча по площині равлик, побачена у сні — символізує ваше підсвідоме прагнення до орального сексу. Ймовірно, ваш партнер в ліжку недостатньо ніжний і ласкавий, що вас не зовсім влаштовує.

Якщо уві сні ви розчавили равлика — це символ відрази до вашого партнера зокрема і до сексу в цілому. Можливо, вам довелося випробувати всі «принади» сексуальної несумісності. Вам необхідно змінити обстановку, відволіктися і якийсь час не думати про секс.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі