Ремінь. До чого сниться Ремінь

Бачити у сні, що у вас модний ремінь — означає, що незабаром ви зустрінетеся і заручився з незнайомкою, яка зруйнує ваше благополуччя.

Якщо ремінь немодний — ви заслужено піддастеся осуду за грубість.

Сонник закоханих
Сон, в якому у чоловіка красивий ремінь — передвіщає йому зустріч з жінкою, на якій він одружується, однак цей шлюб не принесе йому щастя, а лише порушить спокійний плин його життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ремінь уві сні — символізує необхідність кріпитися в скруті.

Бачити, що ремінь на вашому поясі ослаб і перестав триматися — знак того, що ви занадто розслабилися і можете понести певні збитки.

В той же час, занадто тугий ремінь уві сні — означає, що вам не заважає відпочити, на час відклавши свої справи. Таке ж значення мають сни, в якому ваші руки зв’язані ременем або ж ремінь стягує горло.

Сонник XXI століття
Побачити в сні начищену до блиску бляху на ремені — означає, що ви незадоволені своїм становищем і хочете досягти більшого.

Самому чистити бляху на своєму улюбленому ремені — знак того, що через свою необережність ви можете потрапити у велику залежність від інших.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився ремінь — можливо, це говорить про те, що вас мучать сумніви: зізнатися чи своєму партнерові в тому, що ви мрієте про мазохіческой любові, або залишити це в таємниці.

Якщо уві сні ви подарували ремінь іншій людині — швидше за все, ваше визнання буде нормально сприйнято і не призведе до розриву відносин або розпаду шлюбу.

Езотеричний сонник
Ремінь — ви несамостійні в житті. Перестаньте чекати допомоги від інших.

Застебнутий — ви ризикуєте стати жертвою суїциду, якщо не візьметеся за розум.

Затягнутий на комусь, включаючи вас — майте на увазі, що безвихідних положень не існує. Будьте більш активні, і вирішите всі свої проблеми.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі