Ремонт. До чого сниться Ремонт

Побачити в сні ремонт забрудненого одягу — означає, що ви зробите спробу виправити несправедливість, але зробите це в невідповідний момент; але якщо одяг чистий — вас чекає успіх у примноженні ваших доходів.

Якщо молодій жінці сниться, що вона займається ремонтом — це передвіщає їй, що вона буде систематично і з великою охотою допомагати своєму чоловікові в різних справах.

Сонник закоханих
Дівчина, якій сниться, що вона займається ремонтом — допомагатиме своєму чоловікові у вирішенні всіх проблем.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні ремонт або самому займатися ремонтом — знак того, що вам необхідно поправити свої справи. Більш точне значення сну залежить від того, що саме ремонтується.

Квартирне ремонт у вашому будинку — символізує сімейні проблеми.

Ремонт одягу — означає проблеми з репутацією або становищем у суспільстві.

Ремонт взуття — передвіщає труднощі з просуванням ваших планів, і так далі.

Сонник від А до Я
Робити уві сні ремонт у квартирі — до несподіваних і не завжди приємних подій.

Сон, в якому ви затіяли в квартирі капітальний ремонт і тимчасово перетворили її чорт знає в що — це передвістя вжитих вами бурхливих змін, які в кінцевому рахунку не приведуть ні до якого результату.

З гордістю демонструвати уві сні свою квартиру, яка після ремонту стала як картинка — означає, що подальші події в реальному житті розгортатимуться в повній відповідності з вашими планами і бажаннями.

Жіночий сонник
Якщо молодій жінці сниться, що вона робить в будинку ремонт — в подружжі вона буде систематично і з великою охотою допомагати своєму чоловікові в різних справах.

Ремонт у сні забрудненого одягу — передвіщає не дуже вдалі спроби відновити справедливість у якійсь справі. На жаль, для цього зараз не самий відповідний час.

Якщо одяг чиста — ви значно примножите ваші доходи.

Сонник XXI століття
Робити уві сні у своїй квартирі шикарний євроремонт — означає, що ваше життя скоро зміниться в кращу сторону.

Якщо ж ви занадто довго збираєтеся його робити, але з різних причин не можете почати — такий сон може бути передвістям обманутих надій, нездійсненої мрії, символом вашої наївності.

Якщо молодій жінці сниться, що вона робить ремонт — це означає, що її чоловік знайде в її особі доброго помічника у своїх справах.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилося, що ви ремонтуєте одяг — такий сон може бути витлумачений таким чином: ваш партнер дуже вибагливий у питанні вашого наряду. Вам слід приділяти підвищену увагу красі нижньої білизни і підбирати одяг таким чином, щоб вона подобалася коханій людині.

Ремонтувати уві сні квартиру — вам слід змінити любовну тактику, використовувати всю свою фантазію, щоб урізноманітнити інтимні відносини. В іншому випадку ваш роман може закінчитися в найближчі дні.

Езотеричний сонник
Ремонт робити — маса турбот, пов’язаних з документами, довідками.

Бачити, як щось ремонтують — ваші клопоти цілком можна перекласти на чужі плечі. Всі самому собою скластися і без ваших зусиль.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі