Реп’ях. До чого сниться Реп’ях

Реп’ях — таким символом ваша підсвідомість, можливо, натякає вам на присутність у вашому оточенні людини, яка незаслужено користується вашою добротою.

У сні бачити тварину, в шерсті якого заплуталися колючки будяків — наяву дізнатися про таємний любовний зв’язок когось із друзів.

Якщо уві сні ви потрапили в зарості будяків — скоро вам належить випробувати на собі немилість начальства, причіпки і невдоволення, через яких ви довго не зможете плідно і з задоволенням працювати, тому що вас довгий час будуть супроводжувати негативні емоції.

Якщо уві сні ви легко видалили колючки будяків зі свого одягу — значить, незабаром вам повернуть борг, про який ви вже почали забувати.

Сонник Ванги
Сон, в якому ви продирається крізь зарості будяків, означає, що на вашому життєвому шляху зустрінеться безліч перешкод, але ви знайдете в собі сили їх подолати.

У сні ви обриває колючки будяків — наяву вам доручать відповідальну, але безрезультатну роботу.

Якщо уві сні ви дуже боляче укололися про кущ реп’яха — це знак того, що в реальності вам належить захищати свою честь і гідність від наклепу.

Бачити у сні квітучий кущ реп’яха — наяву з вами станеться щось незвичайне і значне.

Вам приснилося, що весь ваш сад заріс величезними кущами будяків, — в реальності цей сон передвіщає вам, що ви станете жертвою прокляття й пліток і через це втратите коханої людини.

Езотеричний сонник
Приснився реп’ях — це означає, що якийсь чоловік веде себе по відношенню до вас вкрай нав’язливо. Також сон пророкує сварку, розлучення.

Потрапити в зарості цієї рослини — такий сон попереджає, що у вашому житті буде відразу кілька таких настирливих людей.

Прилип до вас — значить, ви приручити, «приліпите» якоїсь людини до себе.

Віддирати від себе, свого одягу реп’ях — такий сон свідчить про те, що ви нав’язливо намагаєтеся когось зробити своїм приятелем, однодумцем, любовним партнером, хоча ця людина відкрито противиться вашим спробам.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі