Ринок. До чого сниться Ринок

Якщо вам сниться, що ви на ринку — це означає, що ви проявите ощадливість і велику активність у всіх областях діяльності.

Побачити порожній ринок — знак депресії в справах і душевного приниження, з яким вам належить справитися.

Побачити на ринку гниють овочі і м’ясо — передвіщає втрати в справах.

Молодій жінці побачений у сні ринок — передвіщає приємні зміни в її долі.

Сонник Фрейда
Якщо вам наснився ринок — це віщує сварку в сім’ї на грунті побутових проблем. Побут, на жаль, здатний отруїти все найніжніші почуття, тому вам треба навчитися миритися з дрібними незручностями і сприймати їх як явище минуще.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться ринок — це означає, що її чекають зміни, а можливо, і шлюб.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Людний ринок уві сні — символ суєти, дрібних суперечок і деякої плутанини в справах. Можливо, якісь події зіб’ють вас з пантелику.

Купувати на людному ринку що-небудь — це попередження про те, що суєта може обернутися зайвими витратами. Точне значення сну залежить від того, які товари ви купуєте.

Порожній ринок у сні — передвіщає депресію і занепад в справах. Сон підказує, що вам настав час серйозно подумати про майбутнє і знайти собі якесь надійне справу.

Сонник для всієї родини
Піти на речовий ринок з середи на четвер — до обновці.

Побачити себе на порожньому ринку з п’ятниці на суботу — означає трагічну випадковість, несподіванка.

Робити покупки на ринку — намагатися зайняти більш значне становище в суспільстві, але якщо такий сон сниться вам з суботи на неділю — ви будете «пускати пил в очі» оточуючим.

Бачити себе в сні з вівторка на середу або з четверга на п’ятницю продавцем на продуктовому ринку — намагатися знайти вихід зі скрутного становища.

Сонник від А до Я
Опинитися в сні на ринку — говорить про те, що наяву проявите ощадливість і більшу активність у всьому, чим би не зайнялися.

Якщо на ринку неймовірна штовханина, шум-гам — незабаром заведете нове цікаве знайомство.

Спорожнілий, брудний після торгового дня ринок — передвіщає занепокоєння через занепад в справах, вам доведеться поступитися власними принципами заради того, щоб хоч якось їх поправити.

Купувати щось на ринку — в реальному житті випробуєте сум’яття і збентеженість від раптово звалилися на вашу голову проблем.

Торгувати на рику самої — до зростання добробуту, успішно йде торгівля — хороші доходи.

Бути обікраденій на ринку — до неприємностей на роботі. Якщо на ринку вас обдурили, усучивши неякісний товар — наяву понесете збитки.

Сонник XXI століття
Бачити себе всередині критого ринку або ринкового павільйону — означає, що наяву ви будете змушені зробити вибір між тим, що вам вигідно, і вашою совістю.

Якщо уві сні ви перебуваєте на ринку — значить, вам слід бути економніше і приділяти більше уваги роботі.

Для подружжя відвідати у сні ринок — до покупки будинку або квартири.

Для молодої жінки бачити в сні ринок — передвістя приємних змін в її долі.

Англійська сонник
У сні торгувати на ринку — це передвістя вдалих торгових справ, непоганого матеріального становища, сімейні радощі. Цей сон пророкує наближення якогось щасливого події, яка принесе у Ваш дім велике щастя.

Якщо жінці присниться, що вона ходить по ринку і багато хто чомусь звертають на неї увагу — значить, скоро її оточить безліч шанувальників і їй важко буде зробити вибір, так вони всі будуть хороші.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі