Ритуал на здоров’я

Цей ритуал можна виконати і для себе, і для іншої людини. З його допомогою лікують безліч хвороб, це дуже дієвий метод. Відбувається ритуал на зростаючу Місяць, не пізніше ніж за тиждень до повного місяця. Вам знадобляться: фотографія хворого, зелена свічка діаметром 3-4 см, кільце з нефриту (або з будь-якого іншого зеленого каменя), червона бавовняна нитка, малюнок із зображенням хворого органу або частини тіла, масло чайного дерева, щіпка сушеної лаванди, маленький зелений суконний мішечок, стакан накопичений води.

Склянку з водою візьміть двома руками, відчуйте потік вашої сили, з’єднаний з божественною енергією, поточний через вас і проходить через воду. Коли вода почне сяяти зарядженої цілющою енергією, скажіть вголос: «Цілющі потоки сили в цій воді, дані понад, священні. Вода сильна і чиста ». Тепер ця вода має цілющу силу, яка потрібна для лікування хвороби. Відставте склянку вбік і візьміть у руки свічку. Сконцентруйтеся на загальному понятті здоров’я, а потім — на проблемі хворої людини. Уявіть, як хворе місце стає здоровим, побажайте цій людині одужання.

Потім втирайте в свічку трохи олії чайного дерева, поставте її в свічник. Іншу частину масла втирайте в кільце, покладіть його на верхівку свічки, навколо гнота, так, щоб воно трималося вільно і не падало. Бризніть трохи води зі склянки навколо свічника зі свічкою за годинниковою стрілкою. Візьміть малюнок хворого органу, розгляньте його енергетику, відчуйте якість енергії і замініть її. Наприклад, якщо малюнок відчувається холодним, зігрійте його, якщо пасивним — підвищіть активність.

Умочіть пальці в масло чайного дерева і намалюйте їм п’ятикутну зірку поверх зображення хворого органу. Запаліть свічку і скажіть: «Я викликаю світло в морок ночі зцілити загибель з силою і міццю». Спаліть малюнок на полум’я свічки і висипте попіл в зелений мішечок з дрібкою лаванди. Іншу частину лаванди підпаліть (щоб краще горіло, можна додати папір) в попільничці і пронесіть фотографію хворої людини крізь дим від тліючої трави.

Уявіть образ цієї людини, оточеного чистій зеленій енергією, відчуйте його здоров’я і силу, побачте, що він виглядає здоровим і хвороба його пішла. Нехай ці образи увійдуть у фотографію. Коли сотворяется такий образ, вимовляєте: «Ти зцілений». Повторюйте ці слова, поки не досягнете трансу. Коли ви відчуєте, що зціляє сила повністю перенесена на хвору людину, скачайте фотографію в рулон і перев’яжіть червоною ниткою. Вимовте: «оточення нефритовим кільцем, Обмитому цілющими водами, пов’язаному нитками крові силу повертаю і життя даю і оновлюю». Спаліть фотографію на свічці. Це робиться для того, щоб звільнити чисту енергію, дати їй шлях у Космос. Попіл висипте в той же мішечок.

Випийте залишилася в стакані воду, вона дасть вам захист від негативу. Свічка повинна догоріти повністю, а кільце — постійно перебувати в її верхній частині, навколо гнота. Коли свічка догорить, очистіть кільце від нагару і покладіть в той же мішечок. Зберігайте мішечок в затишному місці до дня повного місяця. У вказаний день мішечок передайте хворому. Якщо ви лікували людини, не кажучи йому про це, то зберігатися мішечок повинен у близької йому людини (люблячого родича або найближчого друга), який бажає йому здоров’я.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі