Ритуали для краси

На зростаючому місяці візьміть свіжу бузок або троянди, зберіть з квітів пелюстки і покладіть їх у чисту воду (краще, якщо вода буде дощовою або сніговою). Потім скажіть заклинання: «Вода, що прийшла з небес, зверху, квіти, що виросли з землі, знизу, передайте мені вашу красу». Вмийтеся цією водою. Робити це потрібно щодня до повного місяця, з перервою на спадаючу фазу, до того, поки не побачите бажаного результату.

Цей ритуал відбувається на зростаючому Місяці. Запаліть помаранчеву свічку, візьміть в руку маленьку морську раковину і пронесіть її три рази над полум’ям. Кожен раз, коли раковина проходить над полум’ям, вимовляєте: «Це буде зроблено з потрійною силою!» Потім змішайте в чашці жменю кориці із жменею рожевих пелюсток. Посипте раковину половиною цієї суміші. Уявіть, як красиво ви виглядаєте, як ви впевнені, як захоплено дивляться на вас люди. Свічку залиште догоряти. Другу половину трав’яної суміші розвійте за вітром. Коли свічка догорить, покладіть раковину в кишеню, гаманець або сумку і носіть завжди з собою. Залишки воску і трави винесіть на вулицю.

У повню в зоряну ніч візьміть дзеркало, рожеву свічку, ароматичну паличку з приємним для вас запахом і йдіть в ліс, на природу. Місяць повинна відбиватися в дзеркалі. Зробіть так, щоб в дзеркалі відбилася та частина тіла, яку ви хочете поліпшити, і одночасно місяць. Три рази скажіть: «Світла місяць, яскраві зірки, нехай вітер роздує ваше полум’я, хай це полум’я покриє моє тіло, нехай світлом наповняться мої очі». Зосередьтеся на тій частині тіла, яку хочете змінити, і промовте ще тричі: «Світла місяць, яскраві зірки, ваяйте і ліпіть моє тіло; як троянді дана краса, так я розквіту в цьому сяйві ». Залиште свічку догоряти в лісі.

Вам знадобиться: розмариновое масло і нерафіновану соняшникову олію, папір і ручка з червоними чорнилом, гілочка розмарину, стакан талої або дощової води. Капніть 5 крапель розмаринового масла в 30 г соняшникової. Ввітріть суміш масел у волосся. Подихайте цим запахом, а потім напишіть своє ім’я на листку паперу, опустіть гілочку розмарину в склянку з водою і скажіть: «Роса з моря, додай мені чарівності, дай мені в руки любов і чарівність». Покладіть у воду листок з ім’ям, вийміть його, коли чорнило посветлеют, і сховайте. Змийте масло з волосся, але для останнього ополіскування використовуйте воду зі склянки. Гілку розмарину носите при собі весь залишок дня.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі