Різки. До чого сняться Різки

Якщо вам приснилися різки — це свідчить про те, що в реальному житті вам властиво займатися самокатуванням. Ви вважаєте, що у всіх невдачах, що відбуваються в інтимному житті, винні тільки ви і ніхто інший. Це стало причиною вашої невпевненості і боязкості в сексі, і більше того, він вам більше не доставляє такого задоволення, як раніше.

Якщо ви були свідком того, як у сні когось били різками або ви самі це робили — це свідчить про те, що в житті ви дуже жорстокі до того, кого любите. За вашою жорстокістю ховається вражене самолюбство і егоїстичність, а також страх. Страх залишитися на самоті.

Сонник Хассе
Бити когось різками — будеш давати поради; бути побитим — вийдеш переможцем з важкого справи.

Сонник Білого мага
Різки, побачені уві сні — служать попереджувальним сигналом. Вам пора задуматися про своє життя і вирішити, якою дорогою ви підете далі.

Бути битим різками — вам доведеться розплачуватися за помилки минулого, яке ви ретельно намагалися поховати в своїй пам’яті.

Сон, в якому ви січе когось різками — каяття у скоєних вчинках настане занадто пізно. Вам нічого не вдасться змінити.

Вимочувати різки у воді — ви намагаєтеся вибирати такі слова і вирази, щоб зробити якомога болючіше своєму опонентові. Така поведінка з’ясовно, коли ви використовуєте прийом з метою самозахисту. Але недобре, якщо ви спрямовуєте свою агресію на дорогих і близьких вам людей, яких це може сильно образити. Пам’ятайте, що навіть якщо вони і прощають вам грубість і уїдливість, то ніколи її не забувають.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачили різки — говорить про вашу заниженої самооцінки. У реальному житті ви схильні до самокатування. У всіх невдачах ви звинувачуєте тільки себе, тому у відносинах з протилежною статтю невпевнені і боязкі. Крім того, ви не отримуєте від сексу ніякого задоволення.

Бачити, як когось шмагають різками — означає, що ви занадто жорстокі до людей, яких любите. Таке ставлення до близьких викликано вашої егоїстичністю і, як не дивно, страхом втратити їх. Ви дуже боїтеся самотності, тому намагаєтеся прив’язати їх подібним чином.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі