Робота. До чого сниться Робота

Бачити у сні, що ви тяжко працюєте — означає, що ви досягнете заслуженого успіху, сконцентрувавши всю свою енергію на цьому.

Бачити інших за роботою — передвіщає для вас обставини, що дають надію.

Шукати роботу — передвіщає вигоду, отриману в результаті якогось непередбаченого підприємства.

Залишитися у сні без роботи — обіцяє вам безстрашне відношення до прийдешніх труднощів: ваш оптимізм буде заснований на вірі у свої сили, в своє вміння працювати.

Якщо вам сниться, що свою роботу ви доручаєте іншому — сон означає неприємності по службі.

Якщо жінка бачить, що надійшла до когось в домашні працівниці — це віщує довгий безрадісний працю, заради якого вона пожертвує часом і задоволеннями.

Сонник Фрейда
Будь-яка робота, що вимагає фізичних зусиль — є символічним зображенням статевого акту.

Якщо робота не досягає результату або поставленої мети — сновидіння мучать побоювання з приводу згасаючої потенції або відсутності ерекції.

Сонник закоханих
Якщо дівчині або жінці сниться, що вона стала домробітницею — це означає, що їй доведеться відмовитися від особистого життя через важкої праці, яким належить займатися.

Сонник Езопа
Все, що у ваших сновидіннях пов’язано з роботою — може асоціюватися з приказками: «Робота не вовк, в ліс не втече», «Всіх робіт не переробиш», «Без праці не виловиш і рибку зі ставка», «Хто не працює, той не їсть ».

Якщо уві сні ви шукаєте роботу — це говорить про вашу незадоволеності матеріальним становищем або вашими обов’язками на службі, навіть якщо ви цього не усвідомлюєте, ваша підсвідомість посилає вам сигнал у вигляді даного сну.

У сні писати заяву і звільнятися з роботи — цей сон говорить про те, що вам не вистачає рішучості для здійснення якогось важливого кроку, тому найближчим часом ви будете переживати період роздумів і сумнівів.

Якщо вас звільняють з роботи — наяву вам належить багато працювати, щоб заслужити повагу оточуючих і зміцнитися на своєму місці, довести свою спроможність як професіонала.

Працювати не за фахом — вас чекає випробування, яке ви з честю витримаєте, в результаті чого зарекомендуєте себе як надійного партнера і відповідальної людини.

Якщо вам приснилося, що вас підвищують по службі — цей сон передвіщає вам розчарування й образи найближчим часом, тому що ви живите надії, які не можуть виповнитися в даний період.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Працювати у сні, якщо робота йде на лад і приносить задоволення — передвіщає вам успіх і душевний підйом. Таке ж значення має сон, в якому ви бачите злагоджену роботу інших людей. Подібні сни підказують, що найближчим часом ваші справи і відносини з оточуючими будуть складатися успішно.

Важка, безрадісна робота — знак даремно видаткових зусиль. Можливо, наяву ви займаєтеся не своїми справами або беретеся за справу не з того кінця.

Втратити уві сні роботу — знак допущених помилок, які можуть поставити під сумнів результат всіх ваших праць і старань.

Сперечатися уві сні з приводу роботи — передвістя невдач і конфліктів з конкурентами.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви влаштовуєтеся на роботу — говорить про те, що в будь-якому випадку ви повинні залишатися при своїх переконаннях і тільки тоді знайдете успіх.

Важка робота — наяву проявите незгоду і норовистість, викликавши гнів людей, які можуть зіпсувати вам всю кар’єру.

Спізнитися на роботу — означає, що в реальності, не стримає дане слово, прогулювати в робочий час — вас обійдуть увагою.

Брати відгул — потрапите в неприємну ситуацію.

Сонник XXI століття
Втратити уві сні роботу — означає, що наяву вас можуть очікувати неприємності в особистому житті або у взаєминах з коханою людиною; бути уві сні безробітним — означає зазнати невдачі в справі, на яке ви покладали великі надії; шукати у сні роботу — до несподіваного доходу; доручати свою роботу іншому — до неприємностей по службі.

Тяжко працювати у сні — до заслуженого успіху, нових починань.

Бачити у сні, як інші працюють — знак, що у вас з’явиться надія на сприятливий перебіг справ; якщо paботнікамі є чоловіки — це знак успішної роботи або міцного здоров’я.

Жінці бачити себе домробітницею — передвістя! нудного праці, заради якого вона пожертвує времененем і задоволеннями.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі