Родичі. До чого сняться Родичі

Якщо вам сняться всі ваші родичі, які зібралися разом за одним столом — наяву ви отримаєте радісну звістку від когось із далеких родичів. Можливо, у когось з ваших рідних народиться дитина або ви знайдете нового родича.

Якщо у вашій родині хтось був хворий — такий сон обіцяє йому швидке одужання.

Якщо уві сні ви стали свідком сварки між родичами — це означає, що колись ви в чомусь завинили перед своїми рідними і тепер вас мучать докори сумління. Також сон обіцяє вам зустріч, яка стане поворотною у вашій долі. Можливо, вам належить хороше і вигідне знайомство.

Сон, в якому присутні разом родичі розміщуються за столом за віком — означає, що вам слід бути уважнішими до власних дітей або до ваших племінникам. Можливо, вас чекає приємний сюрприз.

Сон, в якому хтось із родичів обдарував вас великою сумою грошей — є свідченням легковажності і неуважного ставлення до своєї сім’ї і невдоволення тим, що ви маєте. Сон застерігає від зайвого хвилювання і пошуку пригод, які можуть нашкодити не тільки вам, а й тим, хто поруч з вами.

Сон, в якому ви стали свідком бійки між молодшими родичами — означає, що спокійного життя чекати не доведеться, але і хвилювання, і гнів навряд чи допоможуть. Вам належить багато і напружено працювати над своїм характером.

Сонник від А до Я
Бачити себе в сні складається в родинних відносинах з незнайомими людьми — передвіщає появу багатого дядечка, про існування якого ви досі не мали поняття.

Розмовляти в сні зі своїми дійсними родичами — остерігайтеся підступу від своїх колег.

Сон, в якому ви відвідуєте хворого родича — передвіщає зайві витрати.

Бачити родича на смертному одрі — отримаєте багатий спадок.

Похорон родичів — забудете про щось важливе, через що доведеться починати заново роботу, яка частково вже буде зроблена.

Якщо уві сні ви засмучені втратою родичів — наяву незабаром зробите діяння, яке дуже обрадує ваших рідних.

Обіймати родичів — сон, що передвіщає хвороби і сварки з близькими людьми.

Отримувати від родичів листи — означає, що ви поспішіть засудити людину, що діяв абсолютно безкорисливо і у ваших же інтересах.

Нещастя з родичами — до великого виграшу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі