Ролики. До чого сняться Ролики

Події розгортатимуться дуже стрімко. Значення залежить від того, хто катався на роликах. Якщо, наприклад, це була дитина, то хтось виявить прекрасне до вас ставлення, що стане для вас цілковитою несподіванкою. А от якщо ви побачили катається на роликах неприємного людини, якесь незрозуміле істота, чудовисько, то у вас може з’явитися і дуже швидко прогресувати важка хвороба.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилися ролики — до прибутку; купувати в сні ролики — отримати достаток цікавих і приємних новин; отримати у сні ролики в подарунок — до новин; кататися уві сні на роликах — до грошових прибутків; впасти у сні на роликах — потрапити в незручне становище.

Сучасний cовмещенний сонник
Побачити в сні ролики — означає, що Вас чекає дуже ризикована справа, в позитивному результаті якого можна не сумніватися.

Якщо Вам приснилося, що Ви катаєтеся на роликах — незабаром Вас чекає цікаве романтичну подорож.

Робити під час катання на роликах дуже складні віражі — передвістя того, що хтось втягне Вас в злочинну справу. Такий сон застерігає Вас від знайомства з людьми, що мають сумнівну репутацію.

Впасти в сні під час катання на роликах — є знаком того, що Ви придбаєте заступництво дуже впливової людини. Молодій дівчині такий сон — нагадує про те, що їй слід подбати про власну репутацію.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі