Роздратування. До чого сниться Роздратування

Якщо ви відчуваєте у сні, що ви надмірно роздратовані — вас чекають тривоги. Після такого сну не слід занадто рано вставати. Цей сон також означає, що у вас є вороги, які діють проти вас.

Досада, роздратування, випробовувані уві сні — мабуть, швидко виявляться в дрібних неприємностях наступного дня.

Якщо вам сниться, що ви мимоволі стали причиною чийогось роздратування — значить вас чекають непорозуміння, з якими вам належить гідно впоратися.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Відчувати у сні роздратування — ознака гострої душевної дисгармонії. Будьте обережні — якщо вам не вдасться привести свої почуття в рівновагу і гармонію, у вашому житті може початися смуга невдач.

Якщо ж у своєму сновидінні ви самі стали причиною чийогось роздратування — такий сон говорить про ваш нервовому перенапруженні. Схоже, вам не заважає відпочити, інакше нервова втома може призвести до різних непорозумінь і невдач.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви проявляєте своє роздратування, кричите, лихословити і т. Д. — Наяву перекладіть частину своїх обов’язків на інших, чим викличете їх незадоволення.

Якщо ви своїми розмовами когось дратуєте уві сні і вас просять закрити рот — наяву доведеться мати справу з похмурими і небалакучий людьми.

Сон, в якому коханий вміло дратує ваші ерогенні зони при інтимній близькості — це передвістя солодких хвилин в любовних обіймах з ним наяву.

Жіночий сонник
Надмірне роздратування у сні — передвіщає занепокоєння з приводу тривожних подій наяву. Після такого сну постарайтеся не вставати дуже рано. Також такий сон може означати, що ваші недоброзичливці вступили на «стежку війни» проти вас. Будьте готові до того, що досада і роздратування, випробовувані уві сні, з великою ймовірністю виявляться в дрібних неприємностях наступаючого дня.

Якщо вам сниться, що ви самі стали причиною чийогось роздратування — вас чекають непорозуміння, з якими ви впораєтеся з честю і гідністю.

Англійська сонник
Якщо уві сні Вас мучить досада, роздратування — значить, наяву Вас оточують вороги. Будьте обережні!

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі