Розкіш. До чого сниться Розкіш

Побачити себе в сні оточеним розкішшю — передвіщає вам велике багатство. Однак безпутний спосіб життя і себелюбство скоротять ваш стан, якщо ви не приборкаєте себе.

Для бідної жінки побачити себе у сні купається в розкоші — означає близьку зміну обставин.

Сонник закоханих
Якщо бідна жінка бачить уві сні, що вона живе в розкоші — це означає, що її чекає шлюб з багатою людиною.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви потопає в розкоші — говорить про те, що ви ніколи не відчуєте себе щасливою людиною, бо не вмієте цінувати те, що маєте, і дорожити кожним днем ​​і кожною хвилиною, будучи постійно незадоволеною своїм становищем і вічно комусь заздрячи .

Бачити у сні розкішні вітрини фешенебельних магазинів, соромлячись навіть зайти всередину через відсутність грошей — такий сон знаменує собою наполегливість, з якою ви будете домагатися поставленої перед собою завдання міцно стати на ноги і знайти своє щастя в цьому житті.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви живете в розкоші — це знак прийдешньої хвороби і бідності. Вас чекають розчарування і невдачі. Швидше за все, Вам не пощастить у торговельних справах. Вас чекають важкі випробування, величезні втрати і навіть є небезпека потрапити у в’язницю за борги. Закоханим цей сон — передвіщає суперництво, ревнощі і сварки, а сімейним — неслухняних і впертих дітей, чвари і сварки між членами родини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі