Розлучення. До чого сниться Розлучення

Бути уві сні розведеним — означає, що ви незадоволені своїми товаришами; Крім того. Вам треба подумати про те, як зробити спокійніше і радісніше життя вашої родини. Це сон-застереження.

Для дівчини такий сон — означає, що вона може залишитися незаміжньою через невірність свого коханого.

Сонник закоханих
Якщо вам наснився розлучення, це означає — що вам слід покращити життя у вашій родині. Такі сни зазвичай є застереженням.

Якщо подібний сон приснився дівчині — це означає, що вона ризикує не вийти заміж за кохану людину через його непостійності.

Якщо вам приснилося, що ви в раю — це означає, що ваш коханий вірний вам і готовий зробити все для вашого блага. Закоханим такий сон віщує щастя.

Сонник від А до Я
Шлюборозлучний процес у сні — передвіщає важку роботу, яка забезпечить стерпне існування, але серйозно підірве здоров’я.

Якщо при розлученні ви в останній момент передумує і вирішуєте зберегти сім’ю — наяву проявите підвищену турботу і увагу до своїх близьких.

Жіночий сонник
Розлучення в сні — означає вашу незадоволеність дружніми і сімейними відносинами. Настала пора подумати про те, як зробити більш спокійною і радісною життя вашої родини.

Дівчину такий сон — попереджає про можливу невірність свого коханого, в результаті чого вона може залишитися самотньою на все життя.

Англійська сонник
Якщо Ви одружені (заміжня) і бачите сон про майбутнє розлучення — значить Ваша дружина (чоловік) вірні Вам, їх любов сильна, як раніше, і у Вас немає підставі не тільки для розлучення, але і для ревнощів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі