Розповісти про дату пологів — погана прикмета

Протягом всієї вагітності найкраще приховати передбачувану дату пологів. При цьому не потрібно про неї повідомляти навіть тим, кого любите і добре знаєте. Цією інформацією можете володіти тільки ви.

Кажуть, що ця обставина дозволить перенести пологи легше і безболісніше, оскільки вважається, що під час пологів жінка буде відчувати муки не тільки за себе. Кожен з тих, кому відомо, що жінка народжує, мимоволі додає їй страждань — тим болісніше і болючіше будуть пологи, чим більше людей про це знає. З цієї ж причини не слід повідомляти оточуючим, що процес почався — нехай тільки близькі підтримують вас в цю хвилину.

Як справи? Не народила?
До того ж у ситуації, коли дитина «затримається», а таке трапляється досить часто, вам не доведеться відповідати на численні запитання — «ну коли ж?» Або «ще не народила?» Постарайтеся зробити період виношування дитини комфортним і сприятливим.

Адже це найпрекрасніших стан жінки і в ваших силах знизити дискомфорт до мінімуму. Ну і куди ж подітися від банального негативу, так званого, пристріту. Не піддавайте небезпеки себе і дитину — думка, слово, сказане в серцях, можуть негативно відбитися на вашому самопочутті, і особливо, коли ви так беззахисні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі