Розп’яття. До чого сниться Розп’яття

Якщо вам трапиться побачити уві сні розп’яття — то ви виявите, що ваші колишні можливості випарувалися, ваші надії звалилися. Однак ви проявите стійкість, припиніть зойки з приводу краху надій і продовжите свою справу.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Розп’яття у сні — знак стійкості в стражданнях. Схоже, незабаром від вас буде потрібно все ваше мужність, щоб стійко перенести звалилися на вас тяготи.В той же час, якщо наяву нічого страшного поки що не відбулося, зверніть увагу на той факт, що хрест на розп’ятті означає заборону на якусь дію. Швидше за все, сон застерігає вас від якихось кроків, які, власне, і можуть призвести до трагедії.

Сонник Деніз Лінн
Розп’яття — це беззастережна жертва. Чи відчуваєте ви, що хтось намагається розіп’яти вас в емоційному плані? Чи дозволяєте ви розпинати себе? Чи потрібні вам страждання для росту і розвитку? Переступите через ситуацію і погляньте на неї під іншим кутом.

Сонник XXI століття
Бачити у сні розп’яття — означає шанс знайти стійкість духу, здатність продовжувати справу після краху надій.

Молитися перед ним — значить докладати чимало зусиль, подолати безліч перешкод, щоб довести свої справи до успішного кінця. Іноді такий сон обіцяє високу духовну насолоду.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви тримаєте в руках розп’яття — значить вас чекають тяжкі випробування.

Якщо ж розп’яття перебуває у Ваших руках досить довгий час і Ви відчуваєте почуття внутрішнього спокою й умиротворення — значить Вас не зламають майбутні труднощі і Ви перенесете їх гідно і мужньо.

Езотеричний сонник
Розп’яття бачити — до трагічних пригод з близькими людьми.

Цілувати — можете стати учасником трагічних подій і навіть їх жертвою. Обережно в громадських місцях.

Робити, ставити, вішати — своїм необережним поводженням ви наближаєте трагедію.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі