Розрив. До чого сниться Розрив

Будь розрив у сні, будь то розрив відносин або розрив ланцюга, речі, мотузки і т. П., Віщує розрив якихось зв’язків, відносин, уподобань, припинення справи або розчарування.

Розрив якийсь захисної оболонки, плівки, тканини на плащі або купальної шапочки і т. П. У вашому сні вказує на те, що ви опинитеся в уразливому положенні і можете нажити неприємностей. Варто звернути увагу на причину, по якій це відбулося.

Якщо це сталося з вашої вини, то і в те, що трапилося ви повинні будете звинувачувати тільки себе. Такий сон вказує, що вам слід проявити максимум обережності, постаратися не робити необдуманих вчинків і не піддаватися спокусам.

Сонник Хассе
Якщо снився розрив ваших стосунків з близькими людьми, значить, вже в недалекому майбутньому станете сімейною людиною. Якщо подібне подія мала місце в житті інших людей, це означає, що хтось із ваших близьких обзаведеться новими родичами.

Побачили, що люди, в житті яких трапився розрив, помирилися, — майте на увазі, що наяву такого не буде, боротьба між ними продовжиться.

Розрив зв’язок у себе або іншої людини сниться до того, що ви проявите принциповість, але вам доведеться розписатися у власному безсиллі.

Сонник Міллера
Якщо Вам сниться, що Ви з кимось у розладі — готуйтеся наяву до неприємних сперечанням з діловими партнерами. Після такого сну Вам належить кілька днів відпочити в приємній обстановці. Розлади уві сні — попередження проти непотрібних сварок.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі