Рубін. До чого сниться Рубін

Якщо вам наснився рубін або прикраса з рубінами — це говорить про те, що в реальному житті ви покладаєте на вашого улюбленого занадто великі надії. Ваше бажання цілком зрозуміло і навіть закономірно, але все ж варто сприймати його таким, яким він є. В іншому випадку ви ризикуєте постраждати від невідповідності ваших бажань і його можливостей, і ваші стосунки зіпсуються.

Якщо уві сні ви бачили себе прикрашеним рубінами — це обіцяє вам гарну новину, ви отримаєте дуже палке визнання в любові від людини, від якого не очікували цього, але в глибині душі сподівалися.

Сонник від А до Я
Рубін — до удачі на роботі і в любові. Втратити уві сні цей камінь — знак того, що ваш коханий незабаром охолоне до вас.

Сонник XXI століття
Якщо вам присниться рубін — чекайте удач у роботі та щастя в любові, особливо за умови, що рубін ваш камінь.

Бачити у сні яскраво-червоний рубін — до виконання бажань, світло-рожевий рубін — знак сумніви і невпевненості в собі.

Втратити уві сні рубін і марно намагатися відшукати його — означає страждати від самотності і нерозуміння оточуючих.

Для жінки отримати рубін в дарунок — до вдалого заміжжя.

Втрата рубіна — знак розриву любовних відносин.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться щось, пов’язане з рубінами — це означає, що ви занадто багато хочете від свого коханого. Ви полюбили ідеал і не бажаєте прийняти людину з усіма його перевагами і недоліками. Через це ви можете серйозно розчаруватися в ньому.

Сон, в якому ви бачите себе прикрашеним рубінами — означає, що людина, від якої ви нічого подібного не очікували, зізнається вам у коханні. Це і здивує, і обрадує вас, так як ви відчуваєте до нього ніжні почуття.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі