Рудник. До чого сниться Рудник

Бачити рудник у своїх снах — означає, що вороги вишукують спосіб, щоб розорити вас, витягаючи на світло ваші минулі гріхи і прагнучи скомпрометувати ваше ім’я.

Якщо уві сні вам присниться, що ви стоїте поблизу від шахти — можливо, ви зробите неприємні поїздки

Якщо вам сниться, що ви розшукуєте корисні копалини — це означає, що ви ввімкнетеся в нікчемні пошуки.

Побачити себе в шахті — означає невдачу в справах.

Володіти уві сні шахтою — передвіщає в майбутньому багатство.

Сонник для всієї родини
Рудник в якому добувають дорогоцінні камені — станете учасником реалізації великого ділового проекту, який принесе вам успіх і визнання.

Сонник Хассе
Побачити рудник — сон до несподіваного багатства; є шанс знайти скарб.

Знаходилися там — це означає, що ваші шанси розбагатіти істотно збільшуються.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився рудник — до небезпеки; входити у сні в рудник — будьте напоготові, ворог задумав щось недобре проти вас; бути заваленим уві сні в руднику — до небезпеки, притому смертельною.

Сонник О.Смурова
Рудник уві сні, якщо він працює, віщує удачі в справах і хороші заробітки. Якщо щось злякало вас на руднику або ви заблукали там, то вас чекають невдачі і засмучення у справі.

Однак якщо в сні нічого страшного не сталося, то вас чекає удача після розчарувань. Іноді такий сон пророкує, що ви дивом виплутатися з брудної справи і досягнете успіху. Відкриття нового рудника передвіщає початок нової справи, яке обіцяє принести великий прибуток.

Виявляти рудник або руду — знак того, що ви зробите якесь відкриття, яке зробить великий вплив на ваше майбутнє. Такий сон пророкує, що ви можете розбагатіти, знайшовши якийсь скарб або дізнавшись якусь таємницю. У будь-якому випадку такий сон вказує на те, що вам випаде рідкісний шанс несподівано розбагатіти.

Порожній рудник у сні побачити означає, що ваші клопоти марні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі