Рулетка. До чого сниться Рулетка

Якщо уві сні ви відчували бажання зіграти в рулетку, то наяву вас поглине мрія, прагнути до здійснення якої ви станете прагнути будь-що-будь.

Якщо вашу увагу привернула сама рулетка, значить, ви схильні до фаталізму і применшуєте можливості людини, вважаючи, що той не може впливати на власне життя.

Програли у сні в рулетку — будьте готові до неприємностей, особливо якщо зараз все складається аж надто добре. Снилося, що ви виграли в рулетку велику грошову суму, — це вказівка ​​на те, що не варто зводити повітряні замки і сподіватися на удачу. Події будуть складатися для вас не найсприятливішим чином.

Якщо присниться, що ви були круп’є і крутили рулетку, то занудьгуєте по справжньому відпочинку, вам захочеться бурхливого веселощів і розкішного життя.

Чужа гра в рулетку сниться до участі в долі потрапив у біду родича чи друга.

Сонник Ванги
У сні ви з захопленням робите ставки з надією виграти — наяву ваші фінансові справи навряд чи можна назвати вдалими, смуга везіння залишилася в минулому, і тому постарайтеся навчитися економно розпоряджатися коштами, якими ви володієте.

Сон, в якому ви виграєте в рулетку значну суму грошей, віщує вам повний фінансовий крах.

Якщо уві сні ви побачили себе власником грального будинку — це свідчить про те, що в реальності всі ваші помисли спрямовані на матеріальні блага. Заради досягнення своїх цілей ви готові піти на будь-які угоди зі своєю совістю і моральністю.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася рулетка — ви отримаєте грошовий збиток; грати у сні в рулетку — великий програш; спостерігати у сні гру в рулетку — подбайте про свої вклади.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі