Русалка. До чого сниться Русалка

Якщо вам приснилася русалка, що сидить на камені — це говорить про те, що в реальному житті ви невпинно ганяєтеся за представниками протилежної статі, перетворивши це в своєрідну гру. Ця гра являє собою спробу знайти людину, який би відповідав придуманому вами ідеальному образу. Але ви не помічаєте того, хто в даний момент знаходиться поруч з вами і віддано любить вас.

Якщо вам приснилося, як ви зловили русалку — це означає, що ваші стосунки з протилежною статтю переросли в охоту. Чим більше сексуальних перемог на вашому рахунку, тим більше вам хочеться завоювати нових сердець. Подібне споживацьке ставлення в кінцевому підсумку призведе до пересичення. Ви шкодите собі, розмінюючись на дрібниці. Вам не здається, що прийшов час задуматися над своєю поведінкою і розсудливим?

Якщо ви жінка і вам приснилося, що ви були русалкою — це свідчить про те, що насправді ваша поведінка відрізняється крайньою легковажністю і необачністю. Виражається це в тому, що ви кокетуєте з усіма відчайдушно, для вас це стало нормою. Не забувайте, що надмірна кількість шанувальників викликає у вашого улюбленого напади ревнощів, що часто стає причиною сварок.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Русалка уві сні — символізує небезпечна спокуса. Схоже, якесь почуття може захопити вас з головою, через що ви забудете про все на світі. Будьте обережні, сон попереджає, що скінчитися це може сумно.

Сонник для всієї родини
Якщо русалка посміхається вам — зустрінетеся з подружками, причому дуже несподівано.

Якщо ж русалка оббризкала вас водою — на плітки про вас і ваших дітях ніхто не зверне уваги; ваша суперниця, нарешті, залишить вас у спокої.

Сон із четверга на п’ятницю — означає приплив сил і енергії, які зараз вам так необхідні; з п’ятниці на суботу — ваші знання будуть затребувані людьми, які ніколи не користувалися визнанням і підтримкою.

Сонник Морозової
Поява в снах русалки — може передвіщати виконання бажань і незрозумілу удачу.

Однак для чоловіка часто сон про появу чарівної русалки — обіцяє появу в його житті красивою і чарівною, але порочною жінки, любов до якої може зруйнувати його життя.

Езотеричний сонник
Русалку бачити — треба більше бувати на природі, особливо у води. Вашому організму не вистачає вологи і природних елементів.

Вступати в контакт з русалкою — проникнути в тонкий світ Стіхіаль. Ви можете досягти успіху в лікуванні травами та біоенергетики.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі